• ३० चैत्र २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Apr 12 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चीनमा बाक्लो कुहिरोको चेतावनी जारी ★   त्रिविमा रेक्टरमा केसी र रजिष्ट्रार रिजाल नियुक्त ★   एमाले नेता तथा साहित्यकार प्रदिप नेपाल कार्यक्रमस्थलमै ढले, मध्यपुर अस्पतालमा उपचार हुँदै ★   मलेसियाले नेपाललाई दियो १४४ रनको लक्ष्य ★   भ्रष्टाचार गरेको अभियोगमा मुद्दा दायर ★   दिनेश कार्तिकलाई जिस्काउदै रोहितले भने: विश्वकप अझै बाँकी छ ★   कोटेश्वरका व्यवसायीहरुको भनाई ‘व्यवसाय पनि चलोस्, घरबेटी पनि मर्कामा नपरुन्’ ★   उपराष्ट्रपति यादवसँग पाकिस्तानका राजदूतको शिष्टाचार भेट ★   अत्यावश्यक औषधि स्वदेशमा उत्पादनका लागि प्रक्रियाअघि बढाइएको छ: उपप्रधानमन्त्री यादव ★   ‘खाद्य स्वच्छता तथा गुणस्तर विधेयक संशोधन’ लाई राष्ट्रिय सभाको सहमति

विवाहको किस्सा सुनाउदै माहिराले भनिन्– मेरो विवाहमा डीजे, वेटरसहित सबै रोएका थिएएजेन्सी । पाकिस्तानी अभिनेत्री माहिरा खानले आफ्नो विवाहसँग जोडिएको एउटा रोचक घटना सुनाएकी छिन् । उनले एक अन्तर्वार्तामा आफ्नो विवाहमा डीजे, वेटरसहित सबै रोएका बताईन् ।

उनले भनिन्– ‘मेरो बिहेमा डीजे र वेटरसहित सबै रोइरहेका थिए । समारोहमा कोही पनि यस्तो व्यक्ति थिएन जसको आँखा नसाएका हुन् । सबै रोइरहेका थिए । म वेटर र अरू सबैलाई देखेर एकदमै स्तब्ध भएँ, के भइरहेको छ भनेर सोचें।’

माहिरा खानले आफ्नो लामो समयदेखिका प्रेमी सलीम करिमसँग अक्टोबर १, २०२३ मा विवाह गरेकी थिईन् । माहिराको यो दोस्रो विवाह हो । उनीहरुले पाकिस्तानको बुर्बान सहरस्थित पर्ल कन्टिनेन्टल होटलमा विवाह गरेका थिए ।

माहिराको विवाहमा १४ वर्षका छोरा पनि उनीसँगै थिए । माहिराको पहिलो विवाह सन् २००७ मा भएको थियो । उनको सम्बन्धविच्छेद सन् २०१५ मा भएको थियो ।

सलीम करिमसँग विवाहपछि माहिरा खान गर्भवती भएको खबर बाहिर आएको थियो । तर, माहिराले यी खबरलाई अस्वीकार गर्दै भनिन्– ‘ओह, म गर्भवती छैन । यो कुनै अनौठो कुरा होइन तर अहिले यो हल्ला मात्र हो । मलाई थाहा छैन यी चीजहरू कहाँबाट आयो। मेरो तौल बढेको कारणले होला ।’

माहिरा सन् २०१७ मा शाहरुख खानसँग फिल्म ‘रईस’ मा देखिएकी थिइन् । यो फिल्मले बक्स अफिसमा राम्रो कलेक्सन गरेको थियो ।