• ३० चैत्र २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Apr 12 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   मलेसियाले नेपाललाई दियो १४४ रनको लक्ष्य ★   भ्रष्टाचार गरेको अभियोगमा मुद्दा दायर ★   दिनेश कार्तिकलाई जिस्काउदै रोहितले भने: विश्वकप अझै बाँकी छ ★   कोटेश्वरका व्यवसायीहरुको भनाई ‘व्यवसाय पनि चलोस्, घरबेटी पनि मर्कामा नपरुन्’ ★   उपराष्ट्रपति यादवसँग पाकिस्तानका राजदूतको शिष्टाचार भेट ★   अत्यावश्यक औषधि स्वदेशमा उत्पादनका लागि प्रक्रियाअघि बढाइएको छ: उपप्रधानमन्त्री यादव ★   ‘खाद्य स्वच्छता तथा गुणस्तर विधेयक संशोधन’ लाई राष्ट्रिय सभाको सहमति ★   विसं २०८०: वन मन्त्रालयमा के के काम भए ? ★   व्यवस्था बदलिएपनि कुनै गुणात्मक परिवर्तन हुन सकेन: पूर्वराजा शाह ★   नेपाललाई पहिलो सफलता, दिपेन्द्रले लिए विकेट

गायक राजेश पायल राई मदिराले लठ्ठ अवस्थामा मध्यराति पक्राउकाठमाडौं । चर्चित गायक राजेश पायल राई मदिराले लठ्ठ भएर होहल्ला गरेको आरोपमा गएराति पक्राउ परेका छन् । राईसहित तीन जना कलाकार र अरु पाँच जना पनि पक्राउ परेका छन् ।

काठमाडौंको अनामनगरस्थित मदनभण्डारी कलेज नजिकैबाटै उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको हो ।

मध्यराति मदिरा पिएर होहल्ला गरेपछि स्थानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । लगत्तै पुगेको प्रहरी टोलीले होहल्ला नगर्न आग्रह गर्दा उल्टै सरुवा गर्ने धम्की दिएपछि पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।