• ३० चैत्र २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Apr 12 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   ‘खाद्य स्वच्छता तथा गुणस्तर विधेयक संशोधन’ लाई राष्ट्रिय सभाको सहमति ★   विसं २०८०: वन मन्त्रालयमा के के काम भए ? ★   व्यवस्था बदलिएपनि कुनै गुणात्मक परिवर्तन हुन सकेन: पूर्वराजा शाह ★   नेपाललाई पहिलो सफलता, दिपेन्द्रले लिए विकेट ★   वर्षान्त २०८०: विद्यालय शिक्षा विधेयकले तताएको वर्ष ★   सुनकोसी मरिण डाइभर्सन: वैशाख २६ गते ब्रेक थ्रुको तयारी ★   लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले पाए विश्वासको मत ★   मलेसियाविरुद्ध नेपालले टस हार्यो, पहिला फिल्डिङ गर्दै ★   सुर्तिजन्य पदार्थलाई राजश्वको आम्दानीको बाटो बनाउनु हुँदैन: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   काँग्रेसले चल्न नदिएपछि संसद अन्त्य भयो: ओली

हार्दिक मान्छन् आफैँलाई दोषी, भन्छन् – मेरो विकेट गएपछि खेल गुम्योएजेन्सी । सोमबार वानखेडे स्टेडियममा भएको खेलमा मुम्बई इन्डियन्स राजस्थान रोयल्ससँग ६ विकेटले पराजित भयो । जारी सिजनमा आईपीएलको को १४ औं खेलमा मुम्बईले पहिले ब्याटिङ गर्दै निर्धारित २० ओभरमा ९ विकेट गुमाएर १२५ रन बनाएको थियो ।

जवाफमा राजस्थान रोयल्सले १५.३ ओभरमा चार विकेट गुमाएर लक्ष्य पूरा गर्‍यो ।

मुम्बई इन्डियन्सले अहिलेसम्म आफ्नो जितको खाता खोल्न सकेको छैन । मुम्बईले प्रतियोगितामा राजस्थान रोयल्ससँग पराजित हुँदै लगातार तेस्रो हार बेहोर्न पुग्यो । खेलपछि कप्तान हार्दिक पाण्ड्याले आफ्नो टोलीका गल्ती खुलाएका छन् । हार्दिक पाण्ड्याले आफूलाई खेलको दोषी मानेका छन् ।

के भने हार्दिक पाण्ड्याले ?
हामीले चाहेजस्तो सुरुवात पाउन सकेनौं । यो कठिन खेल थियो । मलाई लाग्छ कि हामी १५० वा १६० रन बनाउन सक्ने अवस्थामा थियौं तर मेरो विकेटले खेल परिवर्तन भयो र विपक्षी टोली हावी भयो । मलाई लाग्छ मैले अझ राम्रो प्रदर्शन गर्न सक्थेँ ।

पिच बलरहरूको लागि राम्रो थियो, जुन राम्रो कुरा हो । यो खेलमा बलरहरू हावी भए । तर यो अपेक्षा गरिएको थिएन । सही काम गर्ने बारे यी सबै कुराहरू थिए । कहिले नतिजा पक्षमा आउँछ भने कहिले आउँदैन । यस्ता कुराले मलाई धेरै अचम्म पार्दैन । तर एक समूहको रूपमा हामी विश्वास गर्छौं कि अगाडि बढ्नको लागि अझ राम्रो चीजहरू छन् र हामी केवल थप अनुशासित हुन आवश्यक छ । हामीले थप प्रोत्साहन देखाउनुपर्छ ।

यो हारले पाँच पटकको आईपीएल च्याम्पियन टोली हाल आईपीएल २०२४ को अंक तालिकामा अन्तिम अर्थात् १० औं स्थानमा छ । हार्दिक पाण्ड्या र मुम्बई इन्डियन्सको थिंक ट्याङ्कले विजयी ट्र्याकमा फर्कन बलियो रणनीति बनाउनुपर्नेछ । मुम्बईले आफ्नो अर्को खेल अप्रिल ७ मा दिल्लीसँग वानखेडे स्टेडियममा खेल्नेछ ।