• ३० चैत्र २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Apr 12 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले पाए विश्वासको मत ★   मलेसियाविरुद्ध नेपालले टस हार्यो, पहिला फिल्डिङ गर्दै ★   सुर्तिजन्य पदार्थलाई राजश्वको आम्दानीको बाटो बनाउनु हुँदैन: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   काँग्रेसले चल्न नदिएपछि संसद अन्त्य भयो: ओली ★   विसं २०८०: मेलम्ची पर्खंदै बित्यो आधा वर्ष ★   गुराँससँग रमाउन र हिमाल हेर्न घोडेपानी ★   सत्य निरूपण र बेपत्ता आयोगमा पदाधिकारी नियुक्त गर्न सिफारिस समिति गठन ★   राष्ट्रियसभा सदस्यमा अञ्जान शाक्य नियुक्त गर्न सिफारिस ★   प्रतीक्षित चलचित्र ‘पुजार सार्की’को टिजर सार्वजनिक: फरक भूमिकामा देखिए आर्यन, प्रदीप र पल ★   संसदको हिउँदे अधिवेशन वैशाख २ बाट अन्त्य गर्ने निर्णय

वानखेडेमा मुम्बईको टप अर्डरको अवस्था दयनीय, हार्दिकको सेनाको नाममा नचाहेको कीर्तिमान बन्योएजेन्सी । आईपीएल २०२४ को १४ औं खेलमा मुम्बई इन्डियन्सको शीर्ष क्रम नराम्ररी असफल भयो ।

राजस्थान रोयल्सका बलरहरूले मुम्बईका ब्याट्सम्यानको ‘ब्यान्ड बजाए’ र पहिलो ओभरदेखि नै उनीहरूलाई निकै समस्यामा पारे । टस हारेर ब्याटिङ गरेको मुम्बईले रोहित शर्माको रुपमा पहिलो विकेट गुमाएको थियो । रोहित गोल्डेन डकको सिकार समेत बने ।

रोहित र नमन धीरलाई लगातार दुई बलमा आउट गर्दै ट्रेन्ट बोल्डले पहिलो ओभरमै टोलीलाई ध्वस्त पारे । त्यसपछि तेस्रो ओभरमा उनले ट्रिस्टन स्टब्सलाई खाता नखोल्दै प्याभिलियन पठाए ।

मुम्बईले १४ रनको स्कोरमा तीन विकेट गुमाएको थियो । यस खेलमा शीर्ष ४ मध्ये तीन खेलाडी खाता नखोली नै प्याभिलियन फर्किएका थिए । यो आईपीएल इतिहासमा छैटौं पटक देखियो ।

बोल्टले सर्ट थर्ड म्यानमा ट्रिस्टन स्टब्सलाई क्याच आउट गरेका थिए । २० रनको स्कोरमा मुम्बईले आफ्नो चौथो विकेट गुमाएको थियो । आईपीएल इतिहासमा पहिलो ४ विकेट गुमाएपछि मुम्बई इन्डियन्सको यो दोस्रो सबैभन्दा कम स्कोर हो ।

पहिले ब्याटिङ गरेको मुम्बई इन्डियन्सले ९ विकेट गुमाएर १२५ रन बनाएको थियो । रोहित, नमन र ब्रेभिस खाता नखोलेर प्याभिलियन फर्किए । तिलक वर्मा ३२ रन बनाएर प्याभिलियन फर्किए । हार्दिकको ब्याटबाट ३४ रन निस्कियो ।

जवाफमा १२६ रनको लक्ष्य पछ्याएको राजस्थानले रियान परागको अविजित ५४ रनको इनिङ्समा ६ विकेटले जित हात पार्यो ।