• १४ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Nov 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   गाउँपालिका हाँकेका पाइजाको किबी खेती ★   केपी ओली कप: एपिएफलाई ११ रनले हराउँदै मधेश फाइनलमा ★   नेपाल एयरलाइन्सले यात्रुसँग क्षमा माग्यो ★   स्टार फुटबलर नेयमारसँग अलग भएको प्रेमिका बियानकार्डीको घोषणा ★   प्रधानमन्त्रीबाट अबुधावीस्थित नेपाली राजदूतावासको निरीक्षण ★   केपी ओली कप: फाईनलमा पुग्न एपिएफलाई मधेशले दियो १ सय ९८ रनको विशाल लक्ष्य ★   राष्ट्रियसभाका अध्यक्ष र अष्ट्रेलियाली समकक्षीबीच भेटवार्ता ★   प्रचण्ड नातिनी प्रतिभाको अर्थशास्त्री रेग्मीसँग ईंगेजमेन्ट ★   विपिन जोशीको बिना शर्त रिहाइ गर्न अन्तर्राष्ट्रिय शक्तिहरुसँग आग्रह गर्ने संसदीय समितिको निर्णय ★   टी–२० सिरीजको तेस्रो खेलमा अष्ट्रेलियासँग हारेको भारतले टिममा गर्नसक्छ यी परिवर्तन

मैत्रीपूर्ण खेलमा नेपाल बिजयी :विमल घर्तीमगरको गोल निर्णायककाठमाडौं । एक दशक पछि नेपालले फुटबलमा अन्तराष्ट्रिय जित हासिल गरेको छ । शनिबार अफ्रिकी राष्ट्र मरिसससँगको दसरथ रंगलशालामा भएको पहिलो मैत्रीपूर्ण खेलमा नेपालले एक गोलले नेपाल बिजयी भएको हो । मैत्रीपूर्ण खेल अन्तरगत  पहिलो खेलको दोस्रो हाफमा नेपालका तर्फबाट  विमल घर्तिमगरले गोल गरेका थिए ।

 लामो समय  पछि  राष्ट्रिय टिममा फर्किएका बिमलले खेलको ५५औं मिनेटमा गोल गर्दै नेपाललाई अग्रता दिलाएका थिए।  नेपाल र मरिससविरुद्धको दोस्रो मैत्रीपूर्ण खेल भने मंगलबार हुनेछ ।