• १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Dec 1 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   गोरखामा अनलाइनमार्फत भुक्तानी गर्नेको सङ्ख्या बढ्दो ★   एघार महिनामा भित्रिए नौ लाखभन्दा बढी पर्यटक ★   केपी ओली कप फाईनल: मधेशले आर्मीलाई दियो १ सय ३६ रनको मध्यम लक्ष्य ★   रहेनन् पूर्वखेलाडी तथा प्रशिक्षक थापा ★   सार्वभौम सत्ता, स्वाधिनता, स्वतन्त्रता र भौगोलिक अखण्डतालाई बचाइराख्नु आजको आवश्यकता: ओली ★   अन्नपूर्ण हिमालको ‘रोयल्टी’ दाबी ★   नेपाल सुपर लिगमा आज विरगञ्ज युनाइटेड एफसी र एफसी चितवनबीच प्रतिस्पर्धा ★   निर्वाचन आयोगबाट राष्ट्रिय सभा सदस्य निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक ★   राहुल द्रविडले मुख्य प्रशिक्षकको सम्झौताबारे भने – मैले अहिलेसम्म हस्ताक्षर गरेको छैन ★   सिनेमाघर एपमा रिलिज भयो खगेन्द्रको चलचित्र ‘पानीफोटो’ विश्वभरबाट हेर्न सकिने

अष्ट्रेलियन ओपन : नाडालले मेदभेदेवलाई हराएर कीर्तिमान २१ औँ ग्रान्ड स्लाम जितेमेलबर्न । राफेल नाडालले आइतबार दुई सेटबाट पछाडि फर्किएर ड्यानिल मेदभेदेवलाई हराउँदै अस्ट्रेलियन ओपन जितेका छन्। उनको यो ऐतिहासिक २१औँ ग्राण्डस्लाम उपाधि हो ।

३५ वर्षीय नाडालले पाँच घण्टा २४ मिनेटको खेलमा २–६, ६–७(५), ६–४, ६–४, ७–५ को सेटमा फाइनल खेल जितेका हुन् ।

यो जितसँगै रोजर फेडेरर र नोभाक जोकोभिचलाई पछि पार्दै उनी सबै समयको महान् पुरुष खेलाडी बनेका छन् । फेडेरर र जोकोभिचले समान २०औँ ग्राण्डस्लाम उपाधि चुमेका छन् । एजेन्सी