• ९ श्रावण २०८१, बुधबार
  •      Wed Jul 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सहज स्तरोन्नतिका लागि इजिप्टले सघाउने ★   टीकापुरमा चितुवाको त्रास ★   हिमा नदी र मार्सी धान खेती, फोटोले नै खिच्यो प्रधानमन्त्री ओलीको मन ! ★   कर्णाली प्रदेशमा आज भारी वर्षा हुने, बाढी र पहिराेको चेतावनी ★   पूर्वमुख्यमन्त्री कार्कीले शौचालयमा थुनेर कुट्ने धम्की दिएपछि सचिव भट्टराईले गुहारे प्रशासन ★   नेपाल एसिया कपबाट बाहिरियो ★   प्रधानमन्त्री ओलीले भने– विद्युत् प्राधिकरणसँग मतभेद छैन, उद्योगीसँग बक्यौता उठाइन्छ ★   अमेरिकास्थित नेपालीको सहयोगमा अनाथ आश्रमका बालबालिकालाई स्कुल भ्यान ★   मदन पुरस्कारका लागि पाँच कृति छनोटमा ★   ‘रेकर्ड ब्रेक’ वर्षापछि विस्थापित परिवार बादल देख्दा पनि तर्सिन्छन्

कृष्णदेव रुपाखेतीको निर्देशनमा तिमी जस्तो साथी भिडियो सार्वजनिककाठमाडौं । नेपाल सरकारका पुर्व सचिव तथा वरिष्ठ गीतकार केशव भट्टराई को शव्द रचना वरिष्ठ गायक दीप श्रेष्ठो स्वर वरिष्ठ संगीतकार किर्ति न्यौपाने ( दीवाकर शर्माको) संगीत फणिन्द्र राईको एरेन्ज अनि मिक्सिङ र मास्टरिङ्ग सुमन खड्का रहेको छ ।

यस म्युजिक भिडियो मा वरिष्ठ कलाकार द्वय कृष्ण मल्ल र शर्मिला मल्लको मुख्य भुमिका रहेको छ भने अन्य कलाकारहरु मा नारायण प्रधान,राकेश खड्का, राजेश विशुराल,श्याम कृष्ण संजेल, राजु चौंहान र निराजन रिमालको रहेको छ भिडियो ओ. स.आर युट्युब मार्फत आएको छ।

यस म्युजिक भिडियोको क्यामेरामा मुकेश हुमागाईं,कोरियोग्राफर प्रशान्त तामाङ, सम्पादन/ कलर विनोद वाम रहेको छ भने निर्देशनमा वरिष्ठ निर्देशक कृष्णदेव रुपाखेतीको रहेको छ ।

यस भिडियो मा अहिलेको देशको परिस्थितिको लाई चित्रण गरेर एउटा सफल व्यवसायी आर्थिक मन्दीको का आफ्नो व्यवसाय विग्रिए पछि कस्तो परिस्थिति सामना गर्नु पर्छ प्रष्ट देखाइको छ एउटा समस्या ग्रस्त परिस्थिति लाई एउटा महिला ले कसरी सम्हाल्न सक्छिन् र भन्ने कुरा देखाईएको छ र हरेक सफल पुरुष पछाडि नारीको ठुलो भुमिका हुन्छ भन्ने संदेश दिन खोजिएको छ ।

सधैं उच्च गुणस्तरको म्युजिक भिडियो निर्देशन गर्दै आउनु भएका वरिष्ठ निर्देशक कृष्णदेव रुपाखेतीको काम प्रति एकदमै संन्तुष्ट अनि गीतले न्याय पाएकोमा आफु एकदमै खुशी भ्एको वताउनु हुन्छ वरिष्ठ गीतकार केशव भट्टराई।