• ९ श्रावण २०८१, बुधबार
  •      Wed Jul 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सहज स्तरोन्नतिका लागि इजिप्टले सघाउने ★   टीकापुरमा चितुवाको त्रास ★   हिमा नदी र मार्सी धान खेती, फोटोले नै खिच्यो प्रधानमन्त्री ओलीको मन ! ★   कर्णाली प्रदेशमा आज भारी वर्षा हुने, बाढी र पहिराेको चेतावनी ★   पूर्वमुख्यमन्त्री कार्कीले शौचालयमा थुनेर कुट्ने धम्की दिएपछि सचिव भट्टराईले गुहारे प्रशासन ★   नेपाल एसिया कपबाट बाहिरियो ★   प्रधानमन्त्री ओलीले भने– विद्युत् प्राधिकरणसँग मतभेद छैन, उद्योगीसँग बक्यौता उठाइन्छ ★   अमेरिकास्थित नेपालीको सहयोगमा अनाथ आश्रमका बालबालिकालाई स्कुल भ्यान ★   मदन पुरस्कारका लागि पाँच कृति छनोटमा ★   ‘रेकर्ड ब्रेक’ वर्षापछि विस्थापित परिवार बादल देख्दा पनि तर्सिन्छन्

टिभी अभिनेता ऋतुराज सिंहको निधनएजेन्सी । टिभी अभिनेता ऋतुराज सिंहको निधन भएको छ । उनले बनेगी अपनी बात. ज्योति, हिटलर दीदी, शपथ, वॉरियर हाई, आहट और अदालत, दिया और बाती हम जस्ता धेरै भारतीय टिभी कार्यक्रमहरूमा विभिन्न भूमिका निर्वाह गरेका थिए। ।

अभिनेताको आकस्मिक निधनको खबर सुनेर फ्यानहरु निकै स्तब्ध भएका छन् । हृदयघातका कारण अभिनेताको निधन भएको हो । यी दिन ऋतुराज सिंह लोकप्रिय टिभी शो ‘अनुपमा’ मा देखिएका थिए ।

अभिनेताको आकस्मिक निधनको खबर सुनेपछि टिभी उद्योगमा शोकको लहर छाएको छ । ऋतुराजले ‘ये रिश्ता क्या कहलाता है’ सहित अन्य धेरै लोकप्रिय टिभी शोहरूमा पनि काम गरिसकेका छन् । अभिनेताको व्यक्तिगत जीवनको बारेमा कुरा गर्दा, ऋतुराज सिंहको पूरा नाम ऋतुराज सिंह चन्द्रवत सिसोदिया थियो । उनको जन्म राजस्थानको कोटामा सिसोदिया राजपूत परिवारमा भएको थियो ।

ऋतुराज सिंहले आफ्नो स्कुले शिक्षा दिल्लीमा लिएका थिए । सन् १९९३ मा मुम्बई आए र अभिनयलाई करियरको रुपमा रोजे । ऋतुराजले अहिलेसम्म एक खेल रजनीती, बद्रीनाथ की दुल्हनिया जस्ता धेरै हिन्दी फिल्महरूमा काम गरिसकेका छन् ।

अभिनेता सिंहको पार्थिव शरीरलाई अन्तिम दर्शनका लागि बुधबार बिहान ९ बजेदेखि उनको निवासमा राखिनेछ । अन्तिम संस्कार पनि बुधबार बिहान १०ः३० बजे मुम्बईको ओशिवरा हिन्दु श्मशान स्थलमा गरिने छ ।