• ७ श्रावण २०८१, सोमबार
  •      Mon Jul 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   मधेश र कर्णालीबाहेकका प्रदेशमा आज भारी वर्षाको सम्भावना ★   चौतर्फी दबाबपछि अमेरिकी राष्ट्रपति दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमला ह्यारिसलाई समर्थन ★   एसिसी महिला एसिया कप: पाकिस्तानसँग नेपाल नौ विकेटले पराजित ★   काठमाडौंमा चिनियाँ जनमुक्ति सेनाको ९७ औं स्थापना दिवस ★   गुरूप्रति श्रद्धाभाव प्रकट गर्दै मनाइयो गुरू पूर्णिमा ★   ‘नयाँ सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत गर्नसक्छ’ ★   मैत्रीपूर्ण भलिबलमा रसियासँग नेपाल सोझो सेटमा पराजित ★   प्रहरी वृत्त नयाँबानेश्वरलाई एभरेस्ट अस्पतालबाट प्राथमिक उपचारको सामग्री ★   संविधान संशोधन गर्नुपरे सबै दलको सहमति लिने प्रयास हुन्छः योगेश भट्टराई ★   सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत हुनेगरी काम गर्छः काँग्रेस प्रवक्ता महत

अहिले यस्तो भए थ्री इडियट्सका ‘मिलिमिटर’एजेन्सी । निर्देशक राजकुमार हिरानीको निर्देशनमा बनेको फिल्म ‘३ इडियट्स’ सबैको मनपर्ने फिल्ममध्येको एक हो । १५ वर्षअघि ठूलो पर्दामा रिलिज भएको यो चलचित्रमा आमिर खान, आर माधवन, शरमन जोशी, करिना कपूर र बोमन इरानी जस्ता कलाकारले महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरेका थिए ।

तर फिल्ममा ‘मिलिमिटर’को भूमिकामा देखिएका बाल कलाकार राहुल कुमारले पनि आफ्नो अभिनयले सबैको ध्यान तानेका छन् । यसैबीच, राहुलका केही नयाँ तस्विरहरू बाहिर आएका छन्, जसमा तपाईले आमिर खानको फिल्मको यो मिलिमिटरलाई चिन्न सक्नुहुन्न ।

फिल्म थ्री इडियट्समा मिलिमिटरको भूमिका खेलेर राहुल कुमार सबैको मन परेका थिए । यो चलचित्रमा उनको अभिनय देखेर सबै प्रभावित भएका छन् । यस्तो अवस्थामा यदि तपाईले राहुलको पछिल्लो तस्विर हेर्नुभयो भने तपाई छक्क पर्नुहुनेछ र तपाई विश्वास गर्न सक्नुहुन्न कि यी ३ इडियट्सकै मिलिमिटर हुन् ।

राहुल कुमारको आधिकारिक इन्स्टाग्राम ह्यान्डलमा उपलब्ध तस्बिरहरूमा, तपाईंले देख्न सक्नुहुन्छ कि उनी अहिले निकै सुन्दर भएका छन् । थ्री इडियट्सको तुलनामा राहुलको लुक निकै परिवर्तन भएको छ । यति मात्र होइन, उनले आफ्नो फिटनेसमा पनि धेरै काम गरेका छन्, जुन राहुल कुमारको यो फोटो हेरेर सजिलै अनुमान लगाउन सक्नुहुन्छ ।

फिल्म ३ इडियट्सको वर्षौंपछि राहुलले आमिर खान र निर्देशक राजकुमार हिरानीलाई भेटेका थिए र सामाजिक सञ्जालमा आफ्ना तस्विरहरू पनि सेयर गरेका थिए। समग्रमा अहिले रियल लाइफमा ३ इडियट्सको मिलिमिटर सेन्टिमिटरभन्दा धेरै नाघेको छ । राहुलको यो तस्बिरलाई सामाजिक सञ्जालमा निकै मन पराइएको छ ।