• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एस्टन भिल्लासँग हार्यो म्यान्चेस्टर सिटी ★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा

एरिक्सनद्वारा ब्रेन्टफोर्डका लागि सम्झौतामा हस्ताक्षरलण्डन । क्रिस्चियन एरिक्सनले प्रिमियर लिगमा उल्लेखनीय पुनरागमन गरेका छन् । गत वर्षको युरोपियन च्याम्पियनसिपमा डेनमार्कका लागि खेल्दा कार्डियक अरेस्ट भएको सात महिनापछि उनले इङ्गलिस प्रिमियर क्लब ब्रेन्टफोर्डसँग सम्झौतामा हस्ताक्षर गरेका छन्।

पेसमेकर लगाएका २९ वर्षीय प्लेमेकरले सिजनको अन्त्यसम्म थोमस फ्र्याङ्कको टोलीसँग सम्झौता गरेका हुन् ।

टोटनह्यामका पूर्व खेलाडी एरिक्सनले गत महिना आपसी सहमतिमा इन्टर मिलान छोडेका थिए ।

पेसमेकरको मतलब उसलाई इटालियन फुटबलमा खेल्न अनुमति छैन । तर अन्य लिगहरूमा समान नियमहरू छैनन्।

“ब्रेन्टफोर्ड एफसीले अन्तर्राष्ट्रिय क्लियरन्सको अधीनमा डेनमार्कका अन्तर्राष्ट्रिय मिडफिल्ड खेलाडी क्रिश्चियन एरिक्सनलाई अनुबन्धन पुष्टि गर्न सक्छ”, क्लबले एक वक्तव्यमा भनेको छ । क्लबले एरिक्सनले एक चिकित्सा मूल्याङ्कन पूरा गरेपछि सामेल भएको बताएको छ।

आफ्नो करियरको सुरुमा डेनमार्कको अन्डर–१७ टोलीको इन्चार्ज हुँदा एरिक्सनसँग काम गरेका फ्रान्कले आफ्नो देशवासीलाई क्लबमा स्वागत गरेका छन् ।

“हामीले ब्रेन्टफोर्डमा विश्वस्तरीय खेलाडी ल्याउने अविश्वसनीय अवसर लिएका छौँ”, उनले भने, “उनी फिट छन् तर हामीले उनलाई खेलमा फिट बनाउन आवश्यक छ र म उनलाई आफ्नो उच्चस्तरमा फर्कन खेलाडी र स्टाफसँग काम गरेको हेर्नको लागि उत्सुक छु। आफ्नो उत्कृष्टतामा क्रिस्चियनसँग फुटबलको खेलमा निर्देशन दिने क्षमता छ। उनले सही पासहरू फेला पार्न सक्छन् र उनी गोलको खतरा हुन् । एएफपी