• ७ श्रावण २०८१, सोमबार
  •      Mon Jul 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चौतर्फी दबाबपछि अमेरिकी राष्ट्रपति दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमला ह्यारिसलाई समर्थन ★   एसिसी महिला एसिया कप: पाकिस्तानसँग नेपाल नौ विकेटले पराजित ★   काठमाडौंमा चिनियाँ जनमुक्ति सेनाको ९७ औं स्थापना दिवस ★   गुरूप्रति श्रद्धाभाव प्रकट गर्दै मनाइयो गुरू पूर्णिमा ★   ‘नयाँ सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत गर्नसक्छ’ ★   मैत्रीपूर्ण भलिबलमा रसियासँग नेपाल सोझो सेटमा पराजित ★   प्रहरी वृत्त नयाँबानेश्वरलाई एभरेस्ट अस्पतालबाट प्राथमिक उपचारको सामग्री ★   संविधान संशोधन गर्नुपरे सबै दलको सहमति लिने प्रयास हुन्छः योगेश भट्टराई ★   सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत हुनेगरी काम गर्छः काँग्रेस प्रवक्ता महत ★   प्रधानमन्त्री ओलीलाई दुईतिहाइ बहुमत प्राप्त

देवघाटधाममा डुंगा सयर गर्दै पूर्वराजा – फोटोफिचरकाठमाडौँ । पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले प्रसिद्ध धार्मिकस्थल देवघाटधाममा डुंगा सयर गर्नुभएको छ ।

परिवारसहित चितवन जानुभएका पूर्व राजा पूर्वरानी कोमल लक्ष्मी शाह लगायतसँगै डुंगा सयर गर्नुभएको हो ।

डुंगाबाट नदी वारपार गर्न सकिन्छ । चितवनको विभिन्न स्थान घुम्ने गरी पूर्व राजपरिवार चितवन पुगेको छ ।