• १६ मंसिर २०८०, शनिबार
  •      Sat Dec 2 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पेरिस सम्झौता कार्यान्वयन गर्न ढिला गर्नु हुँदैनः प्रधानमन्त्री ★   रणवीरको ‘एनिमल’ले पहिलो दिन कति कमायो ? ★   दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु ★   नारायणगोपाल स्मृति सम्मान तारादेवी र रसिकलाई ★   जलवायु परिवर्तनबाट पीडित देशलाई अमेरिकासहित ५ देशले कति गरे सहयोग ★   टिकट चोरीको घटनामा थप एक जना पक्राउ ★   लामा वाङचुक राप्तेनलाई ‘काइन्डनेस एण्ड लिडरसिप’ अवार्ड ★   पोलियो उन्मूलन टोलीमाथि गोली चल्दा पाकिस्तानमा दुई जनाको मृत्यु ★   अराजकता फैलाउनेलाई छुट दिन सकिँदैनः उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ ★   एमालेको महाकाली-मेची अभियान: मध्यपहाडीलोकमार्गको दूरी छोट्याउन इन्जिनियरसहितको टोली परिचालन

पुरीको ऐसेलुखर्कबाट उद्धारकाठमाडौं । प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र ऐसेलुखर्कमा प्रसुति समस्याको उपचार असम्भव भएपछि वर्ष २८ की प्रमिला पुरीलाइ आज उद्धार गरी काठमाडौं ल्याइएको छ । 

तत्कालीन केपी शर्मा ओलि सरकारको पालामा स्थापना गरिएको राष्ट्रपति महिला उत्थान कार्यक्रम बाट हजारौँ आमा र शिशुको जीवन बचेको छ । 

दुर्गम गाउँमा सकुसल बच्चा जन्माउन नसकेपछि निशुःल्क हेलिकप्टरबाट उद्धार गरी आमा र शिशुको जीवन बचाउने प्रयोजनका राष्ट्रपति महिला उत्थान कार्यक्रम स्थापना गरिएको हो ।