• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाललाई पेनाल्टीमा हराउँदै जोर्डनले जित्यो वाफ च्याम्पियनसिपको उपाधि ★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस्

सनातन हिन्दूराष्ट्र नेपाल स्थापना महाभियानको सहसंयोजकमा कँडेल र ढकाल चयनकाठमाडाैं । नेपाली कांग्रेस सनातन हिन्दूराष्ट्र नेपाल स्थापना महाभियान केन्द्रीय समन्वय समितिको सहसंयोजकमा नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य देवेन्द्रराज कँडेल र नेता लोकेश ढकाल चयन भएका छन् । यसैगरी भानुभक्त ढकाललाई कोषाध्यक्ष चयन गरिएको छ ।

महाअभियानको संयोजक नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य एवम् सांसद शंकर भण्डारीको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले सल्लाहकार परिषद्को संयोजकको जिम्मेवारी नेपाली कांग्रेसका पूर्वकेन्द्रीय सदस्य लक्ष्मणप्रसाद घिमिरेलाई दिएको छ ।

यसैगरी बैठकले नेपाली कांग्रेसको आसन्न महासमिति बैठक अघि फागुन ५ गते काठमाडौंमा महासमितिमा उठाउन गर्ने प्रमुख एजेन्डासहितको महाअभियानको घोषणापत्र जारी गर्ने तय गरेको छ ।