• २० मंसिर २०८०, बुधबार
  •      Wed Dec 6 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा ★   बक्स अफिसमा ‘एनिमल’को धमाका: ५ सय करोड नजिक

डा.रावलको पिएचडी नक्कली हो कि क्या हो?:डा भट्टराईकाठमाडौं । पूर्वप्रधानमन्त्री एबं जनता समाजबादी पार्टीका जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) नेपालका संघीय परिषद् अध्यक्ष डा.बाबुराम भट्टराईले नेकपा एमालेका नेता तथा प्रतिनिधिसभा सदस्य भीम रावललाई नक्कली 'पिएचडीधारी' भएको आरोप लगाउनु भएको छ ।

नेता राबलले अमेरिकी सहयोगसम्बन्धी परियोजना मिलिनियम च्यालेन्ज कम्प्याक्ट (एमसीसी) सम्झौता पारित नगर्न भन्दै प्रधानमन्त्री ,सभामुख र सांसदहरुलाई  खुलापत्र  सार्बजनिक गरेपछि नेता भट्टराईले डा रावललाई यस्तो आरोप लगाउनु भएको हो । नेता रावलले एमसीसीका  बारेमा गोप्य संम्झौताहरु भएको आशंका गर्ने ती सबै सार्बजनिक हुनु पर्ने माग गर्नुभएको थियो ।

उहाँको माग प्रति सामाजिक संञ्जालमार्फत टिप्पणी गर्दे नेता भट्टराईले लेख्नुभएको छ यी कण भिम रावलले 'पिचडी' गरेको भनेर नामको अगाडी 'डा' पनि भुण्डाउँछन् ! बिद्यावारिधी गर्दा कसैबारे कुनै दावी गरियो भने त्यसको श्रोत र मिति खुलाउनु पर्छ  । उनले दावी गरे जस्तो बाबुरामले गोप्य रुपमा एससीसी सम्झौता गरेको हो भने कहिले र कहाँ कसरी खुलाउनु पर्देन  ? कि यी नक्कली 'पिएचडी' हुन् !