• ११ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Feb 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   लुक्ला जाँदै गरेको एयर डाइनेष्टीको हेलिकोप्टरमा प्राविधिक समस्या, बाटोबाटै फर्काइयो ★   तीन वर्षदेखि अलपत्र पुस्तकालयको काम थालियो ★   आइतबारदेखि देशभर दादुराविरुद्ध खोप अभियान, काठमाडौँका छ लाख बालबालिका समेटिँदै ★   प्रतिनिधिसभाको बैठक आज पनि बस्दै, एमाले झन् आक्रामक बन्ने ★   नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले माग्यो कर्मचारी, कुन–कुन पदमा खुल्यो जागिर ? ★   जग्गा प्राप्तिका लागि काभ्रेका तीन हजार भूमिहीनको आवेदन ★   देशका लागि ५० गोल पूरा गरेपछि के भन्छिन् ‘साम्बा’ ? ★   तीन वर्षअघि सन्यास लिएका टोनी क्रुस जर्मन टोलीमा फर्किए ★   चन्द्रागिरि डाँडामा हिउँ -फोटो फिचर ★   विश्वकप लिग–२ः नामिबिया र नेदरल्याण्ड्स भिड्दै

उज्वेकिस्तानलाई टाईब्रेकरमा हराउँदै कतार एसिया कपको सेमिफाइनलमाकाठमाडौँ । आयोजक कतार एएफसी एसियन कपको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । गएराति भएको खेलमा उज्वेकिस्तानलाई पेनाल्टी सुटआउटमा ३–२ गोलले पराजित गर्दै आयोजक कतारले अन्तिम चारको यात्रा तय गरेको हो ।

निर्धारित समय र अतिरिक्त समयसम्म खेल १–१ गोलको बराबरी भएपछि खेलको विजेताको टुंगो पेनाल्टी शुटआउट बाट लागेको थियो ।

खेलको २७ औं मिनेटमा उज्वेकिस्तानका उत्कीर युसुपोभको आत्मघाती गोलबाट कतारले खेलमा सुरुवाती अग्रता लिएको थियो । यता, ५९ औं मिनेटमा ओडीजोन हाम्रोवेकोभले गोल गर्दै उज्वेकिस्तानलाई बराबरीमा ल्याएका थिए ।

अब कतारले सेमिफाइनलमा इरानसँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछ । एसिया कपको सेमिफाइनल समीकरण पनि पूरा भएको छ , जोर्डन र दक्षिण अफ्रिका तथा इरान र कतारले फाइनल प्रवेशका लागि खेल्नेछन् । सेमिफाइनलका खेल मंगलबार र बुधबार हुनेछन् ।