• १३ फाल्गुन २०८०, आईतवार
  •      Sun Feb 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पर्यटकहरुले २५ हजार बढी भारतीय रकम बोकेर नेपाल छिर्न नदिने कानून संशोधन होस्: सांसद शर्मा ★   पार्टीहरुलाई शान्ति र लोकतन्त्रको धारमा रुपान्तरण गर्नु काँग्रेसको दायित्व हो: नेता सिटौला ★   नेदरल्यान्ड्सको १०० रन पूरा ★   माओवादीका सांसद सापकोटाको बोलीमा लगाम लगाउन राप्रपा प्रवक्ता श्रेष्ठको सुझाव ★   बक्यौता नतिरेपछि राजस्थान रोयल्सको खेल मैदान ‘सिल’ ★   भैँसी फार्मबाट मनग्य आम्दानी गर्दै सुरेन्द्र ★   नेपाललाई दोस्रो सफलता, ललितले लिए विकेट ★   सबै सरकारी अस्पताल शैक्षिक संस्थाका रुपमा विकास हुनुपर्छ: उपकुलपति बस्नेत ★   नेपाललाई पहिलो सफलता ★   नेदरल्यान्ड्सको सानदार सुरुवात

१० औं एक्सेल्सियर कप : रेडिअन्ट र एक्सेल्सियरको जितकाठमाडौं ।  रेडिअन्ट पब्लिक र आयोजक द एक्सिेल्सियर स्कुलले १० औं एक्सेल्सियर कपअन्तर्गत सिनियर गल्र्स बास्केटबलमा मंगलबार जित हात पारेका छन् ।

रेडिअन्टले ज्ञानोदय बालवाटिकालाई ३०–१० ले पराजित ग¥यो । रेडिअन्टको जितमा दिब्यान्शा कार्कीले १९ अंक योगदान गरिन् । डोमा छिरिङ गुरुङको ५ अंक सहयोगमा एक्सेल्सियरले द चाँबागलाई ११–९ ले हरायो । गल्र्समै स्वर्णिमले ल्यान्डमार्क एकेडेमीलाई १४–३ ले पाखा लगायो । स्वर्णिमकी नसाना श्रेष्ठले ५ स्कोर गरिन् ।

सिनियर ब्वाइजमा रेडिअन्टले ग्रिनफिल्डलाई ५६–३२, स्वर्णिमले निसर्ग वाटिकालाई १६–१५ र पुष्पसदनले ज्ञानोदय बालवाटिकालाई ३१–१० ले पन्छाए । रेडिअन्टका लमिक योञ्जनले १९, स्वर्णिमका रौनक मानन्धरले ५ र पुष्पसदनका मनीष गुरुङले ११ अंक जोडे ।

ब्वाइज फुटसल:

ब्वाइज फुटसलको यु–१२ मा राई स्कुलले ल्यान्डमार्कलाई २–०, बृहस्पति विद्या सदनले ल्यान्डमार्कलाई २–० र राई स्कुललाई १–०, न्यु जेनिथले जोन डेवीलाई १–० तथा रेडिअन्ट पब्लिकले एक्सेल्सियर ‘नीलो’ लाई १–० गोलले पराजित गरे ।

यु–१३ मा न्यु एराले ल्यान्डमार्कलाई ३–०, स्वस्तिश्री गुरुकुलले राई स्कुललाई २–१, बोधीसत्वले ल्यान्डमार्कलाई १–०, बृहस्पतिले जोन डेवीलाई २–०, सेक्रेड हार्टले स्वस्तिश्रीलाई २–१ र रेडिअन्ड पब्लिकले सेक्रेड हार्टलाई ३–२ गोलले हराए । फेरिल्यान्ड र बृहस्पतिले २–२ तथा न्यु एरा र निर्भाना एकेडेमीले १–१ गोलको बराबरी खेले । यु–१६ मा ग्रिनफिल्डले सेक्रेड हार्टमाथि ३–२ को जित दर्ता ग-यो ।