• १३ फाल्गुन २०८०, आईतवार
  •      Sun Feb 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   संविधानले दिएको सेवा सुविधा लिएर संविधानको बिरोध गर्न मिल्दैन: सांसद सापकोटा ★   नेपालले नेदरल्यान्ड्सलाई दियो १७३ रनको सामान्य लक्ष्य ★   सहकारीपीडितको समस्या समाधान गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   जापान नेपालको हितैषी मित्र र भरपर्दो विकासको सहयात्री: राष्ट्रपति पौडेल ★   नेपालले ४४ ओभरमा आठ विकेट गुमाएर १४२ रन बनायो ★   सासंद खतिवडाको कटाक्ष: कुचो र क्यामरा बोकेर मन्त्री किराँती मन्त्रालयमा, काम भने कमिसनको चक्करमा ★   जापानले भूकम्प पीडितका लागि थप ६६ करोड डलर खर्च गर्ने ★   मानसिक स्वास्थ्यमा सरकारले चासो देखाएन: सांसद बराल ★   शान्ताको अचार उद्योगलाई केपी ओलीको शुभकामना ★   नेपालले सात विकेट गुमायो, ६६ रन बनाएर आउट भए भुर्तेल

रोमाञ्चक खेलमा इराकलाई हराउँदै जोर्डन एसिया कपको क्वाटरफाइनलमाकाठमाडौँ । इराक कतारमा जारी एएफसी एसियन कपको क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । भर्खरै सम्पन्न खेलमा जोर्डनविरुद्ध ३–२ गोलको रोमाञ्चक जित निकाल्दै इराकले अन्तिम ८ को यात्रा तय गरेको हो ।

खेलको पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा याजन अल नैमतले गोल गर्दै जोर्डनलाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । यता ६८ औं मिनेटमा साद नतिकले गोल गर्दै इराकलाई १–१ गोलको बराबरीमा ल्याए ।

७६ औं मिनेटमा इराकले अयमन हुसेनको गोलबाट २–१ को अग्रता बनायो । तर, उनले गोल गरेपछि उनको सेलिब्रेसनलाई लिएर रेफ्रीले उनलाई रातो कार्ड देखाउँदै मैदानबाट बाहिरिएपछि इराक १० खेलाडीमा समेटियो ।

खेलको इन्जुरी समयमा जोर्डनले दुई गोल थप्दै रोमाञ्चक जित निकाल्यो । ९०+५ औं मिनेटमा याजन अल अरबले तथा ९०+७ औं मिनेटमा निजार अल राशदानले गोल गर्दै जोर्डनलाई रोमाञ्चक जित दिलाए ।