• १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Dec 1 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एक महिनाभित्र सबै भूकम्प प्रभावितलाई अस्थायी आवास उपलब्ध गराउँछौँ: मन्त्री बस्नेत (अन्तरवार्ता) ★   अर्थतन्त्रका चुनौति र समस्या स्वीकार गरी समाधान गर्न सरकार गम्भीर हुन आवश्यक: व्यवसायी ★   लिग टूको पहिलो सिरिज नेपालमा हुने, नेदरल्याण्ड्स र नामिबिया खेल्न आउँदै ★   कर्जाको ब्याजदर १ प्रतिशत घट्यो, अझै घट्छ: बैंकर्स संघका अध्यक्ष केसी ★   जीवाश्म इन्धनलाई कम वा अन्त्य गर्न कोप-२८ मस्यौदाको आह्वान ★   इजरायल र हमासबीचको युद्धविरामपछि फेरि युद्ध सुरु ★   गोरखामा अनलाइनमार्फत भुक्तानी गर्नेको सङ्ख्या बढ्दो ★   एघार महिनामा भित्रिए नौ लाखभन्दा बढी पर्यटक ★   केपी ओली कप फाईनल: मधेशले आर्मीलाई दियो १ सय ३६ रनको मध्यम लक्ष्य ★   रहेनन् पूर्वखेलाडी तथा प्रशिक्षक थापा

नक्कली पिएचडी सीमापारि हुन्छ, त्रिविमा हुदैन: भिम रावलकाठमाडौं । एमाले नेता भिम डा भिम रावलले नक्कीली पिएचडी सीमामारि हुने गरेको तर नेपालमा नहुने गरेको प्रतिक्रिया दिएका छन् । उनले आज जसपाका नेता डा बाबुराम  भट्टराईलाई जवाफ दिँदै आफ्नो ट्वीट गरेका हुन् । डा भट्टराइ र रावलका बीचमा एमसीसीका विषयमा हिजोदेखि जुहारी चलेको छ । 

डा भट्टराइले आजमात्र एमसीसीका कट्टर विरोधी रही आएका एमाले नेता राववलले कुनै पनि हालतमा पारित गर्नु हुदैन भनेको विषयको विरोध गर्दै भिम रावलको पिएचडी नै नक्कली पो हो कि भनी प्रश्न गरेर ट्वीट गरेका थिए । 

त्यसैको प्रत्युत्तरमा डा रावलले पनि ट्वीट गरेर भनेका छन्, पिएचडी त सीमापारि नक्कली हुने चर्चा सुन्ने गरिन्छ तर नेपालको त्रिविमा नक्कली हुदैन । डा रावलले त्रिभुवन विश्वविद्यालयबाट पिएचडी गरेका हुन् भने डा भट्टराईले भारतको नेहरु विश्वविद्यालयबाट गरेका हुन् ।