• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस् ★   हतारमा मुद्दा चलाउने पद्धतिलाई निरुत्साहित गर्न सम्पती शुद्धीकरण अनुसन्धान विभागलाई समितिको निर्देशन

अष्ट्रेलिया र ताजिकिस्तान एसिया कपको क्वाटरफाइनलमाकाठमाडौँ । कतारमा जारी एएफसी एसियन कपको क्वाटरफाइनलमा दुई टोलीले स्थान बनाएका छन् ।

आइतबार भएको खेलमा अष्ट्रेलियाले इन्डोनेसियालाई सहज जित निकाल्दै अन्तिम आठमा स्थान बनाउँदा ताजिकिस्तानले युएईले पेनाल्टी सुटआउटमा हरायो ।

अष्ट्रेलियाले इन्डोनेसियालाई ४–० गोलले हराएको हो । यता, ताजिकिस्तान र युएईले निर्धारित समयमा १–१ गोलको बराबरी खेलेपछि खेलको विजेताको टुंगो टाईब्रेकरबाट लागेको थियो ।

जसमा ताजिकिस्तान ५–३ ले विजयी बन्यो । आज सोमबार अन्तिम १६ अन्तर्गत नै इराक र जोर्डन तथा कतार र प्यालेस्टाइनले प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् ।