• १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Dec 1 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   गोरखामा अनलाइनमार्फत भुक्तानी गर्नेको सङ्ख्या बढ्दो ★   एघार महिनामा भित्रिए नौ लाखभन्दा बढी पर्यटक ★   केपी ओली कप फाईनल: मधेशले आर्मीलाई दियो १ सय ३६ रनको मध्यम लक्ष्य ★   रहेनन् पूर्वखेलाडी तथा प्रशिक्षक थापा ★   सार्वभौम सत्ता, स्वाधिनता, स्वतन्त्रता र भौगोलिक अखण्डतालाई बचाइराख्नु आजको आवश्यकता: ओली ★   अन्नपूर्ण हिमालको ‘रोयल्टी’ दाबी ★   नेपाल सुपर लिगमा आज विरगञ्ज युनाइटेड एफसी र एफसी चितवनबीच प्रतिस्पर्धा ★   निर्वाचन आयोगबाट राष्ट्रिय सभा सदस्य निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक ★   राहुल द्रविडले मुख्य प्रशिक्षकको सम्झौताबारे भने – मैले अहिलेसम्म हस्ताक्षर गरेको छैन ★   सिनेमाघर एपमा रिलिज भयो खगेन्द्रको चलचित्र ‘पानीफोटो’ विश्वभरबाट हेर्न सकिने

नारायणहिटीमा हुने भनिएको सती श्राप मुक्ति श्री शिव शक्ति महायज्ञ स्थगित गर्न आग्रहकाठमाडौँ । नारायणहिटी दरबार सङ्ग्रहालय तथा गणतन्त्र स्मारक व्यवस्थापन तथा सञ्चालन विकास समितिले समितिअन्तर्गतको पूजाघरमा लगाउने भनिएको महायज्ञ स्थगित गर्न अनुरोध गरेको छ ।

सती श्राप मोक्ष धाम, मेचीनगर–१२ झापाले यही माघ १९ गतेदेखि २९ दिनसम्म पूजाघरमा सती श्राप मुक्ति श्री शिव शक्ति महायज्ञ आयोजना गर्न लागेको थियो । 

समितिका कार्यकारी निर्देशक डा सुरेश सुरस श्रेष्ठले धामलाई आज एक पत्र लेख्दै कोभिड (ओमिक्रोन) का कारण जनजीवन प्रभावित भइरहेको अवस्थामा मानिसको भिडभाड हुने कार्यालयहरु बन्द गर्ने भन्ने जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौँको यही माघ १४ गतेको आदेशबमोजिम महायज्ञ स्थगित गराउन अनुरोध गर्नुभएको छ ।