• १४ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Nov 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   स्टार फुटबलर नेयमारसँग अलग भएको प्रमिका बियानकार्डीको घोषणा ★   प्रधानमन्त्रीबाट अबुधावीस्थित नेपाली राजदूतावासको निरीक्षण ★   केपी ओली कप: फाईनलमा पुग्न एपिएफलाई मधेशले दियो १ सय ९८ रनको विशाल लक्ष्य ★   राष्ट्रियसभाका अध्यक्ष र अष्ट्रेलियाली समकक्षीबीच भेटवार्ता ★   प्रचण्ड नातिनी प्रतिभाको अर्थशास्त्री रेग्मीसँग ईंगेजमेन्ट ★   विपिन जोशीको बिना शर्त रिहाइ गर्न अन्तर्राष्ट्रिय शक्तिहरुसँग आग्रह गर्ने संसदीय समितिको निर्णय ★   टी–२० सिरीजको तेस्रो खेलमा अष्ट्रेलियासँग हारेको भारतले टिममा गर्नसक्छ यी परिवर्तन ★   अब आफ्नै घरबाट पनि न्याय पाउन सकिन्छ: प्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ ★   त्रिपालमुनिका भूकम्पपीडितलाई छानामुनि ल्याउन सरकार केन्द्रित छ: उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ ★   सस्तोमा उखु बेच्दै सर्लाहीका किसान

बालुवाटारमा देउवा–प्रचण्ड–नेपालबीच भेटवार्ताकाठमाडौँ । प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा आज सत्तारुढ गठबन्धनका शीर्ष नेताबीच भेटवार्ता भएको छ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा, नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का अध्यक्ष माधवकुमार नेपालबीच भएको भेटवार्तामा एमसीसीका बारेमा छलफल भएको बताइएको छ । खासगरी प्रधानमन्त्री देउवा जसरी भए पनि एमसीसीलाई संसद्बाट अनुमोदन गराउने पक्षमा हुनुहुन्छ ।

उहाँले एमसीसी पारित गराउन अवरोध भए सत्तारुढ गठबन्धन तोड्नेसम्मको सन्देश सत्तारुढ गठबन्धनका शीर्ष नेताहरुलाई दिइसक्नुभएको छ । गठबन्धनका प्रचण्ड र नेपाल एमसीसीलाई जस्ताको तस्तै पारित गर्ने पक्षमा हुनुहुन्न । यही संशयका बीच गठबन्धनका शीर्ष नेताबीच छलफल भएको छ । शीर्ष नेताबीच स्थानीय निकायको निर्वाचन मिति घोषणा गर्ने विषयमा पनि छलफल भएको बताइएको छ । प्रधानमन्त्री देउवा र निर्वाचन आयोगबी आगामी जेठ ४ गते स्थानीय निर्वाचन सम्पन्न गर्ने समझदारी भएको थियो ।