• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेनकी विशेष सहायक लाउबाचरद्वारा शिष्टाचार भेट ★   इन्टरपोलको महासभामा सहभागी भई प्रहरी महानिरीक्षक स्वदेश फिर्ता ★   जलवायु परिवर्तन र वायु प्रदूषणको विनाशकारी चक्र तोड्न काठमाडौँसहित विश्वका ८ ठूला सहर प्रमुखहरुको प्रतिबद्धता ★   हरमनप्रीत कौरले धोनी–कोहली जस्ता दिग्गजहरूलाई पछि पारिन् ★   सैंबु खुला ब्याडमिन्टन: सेमिफाइनलका खेलहरु सम्पन्न, फाइनल खेल शनिबार ★   एमालेको सङ्कल्प यात्रा पर्वतमा ★   मन्त्रिपरिषद्को बैठक बस्दै ★   चिसोले जमेको पञ्चकुुण्ड तालमा रमाउँदै पर्यटक ★   एनसेल प्रकरण: `अपार करछलि´को गहिरो अनुसन्धान जरुरी : महामन्त्री शर्मा ★   म्यान्चेस्टर युनाइटेडले चेल्सीलाई हरायो

काठमाडौँमा वर्षा, चन्द्रागिरिमा बिहानैदेखि हिमपात – (फोटो/ भिडियो)काठमाडौ । काठमाडौँमा गएरातिदेखि सुरु भएको वर्षा अहिले पनि फाटपुट छ । काठमाडौँका कतिपय स्थानमा आज बिहान पनि वर्षा भएको छ । कतै हल्का आकास खुलेर घाम देखिए पनि यहाँका धेरै ठाउँमा बिहानैदेखि फाटफुट पानी परिरहेको छ ।

उता चन्द्रागिरि डाँडामा हिमपात भएको छ । आज बिहानैदेखि बाक्लो हिउँ पर्न थालेको हो । अहिले पनि हिमपात जारी रहेको चन्द्रागिरि हिल्स लिमिटेडका महाप्रबन्धक अभिषेकविक्रम शाहले जानकारी दिनुभयो । यसपालि चन्द्रागिरिमा तेस्रो पटक हिउँ परेको हो । आज पनि काठमाडौँका अन्य डाँडाहरुमा हिमपात हुने मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।

अहिले बिहानदेखि चन्द्रगिरिमा हिउँ खेल्ने मानिसहरु पुगिसकेका चन्द्रागिरि हिल्स लिमिटेडले जनाएको छ । त्यस्तै महाशाखाले आज देशैभरको मौसममा बदली भई वर्षा र हिमपात हुने जनाएको छ ।