• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना ★   भरतपुर महानगरपालिकाको बजेट ६ अर्ब ५५ करोड ★   बेहुलाको घर पुगेपछि भावुक भइन् सोनाक्षी

बलि देओलले ‘एनिमल’ मा टाउकोमा गिलास राखेर डान्स गर्ने आइडिया कसको थियो ?एजेन्सी । सन्दीप रेड्डी वांगा निर्देशित फिल्म ‘एनिमल’ ले मिश्रित प्रतिक्रिया पाइरहेको छ तर यसको संगीत हिट छ । समीक्षकहरूले फिल्ममा बबी देओलको अभिनयको पनि तारिफ गरिरहेका छन् ।

खासगरी इरानी गीत ‘जमाल कुडु’ मा डान्स गरेको उनको एन्ट्रीको दृश्य चर्चाको विषय बनेको छ । एक अन्तर्वार्तामा बबी देओलले यो भाइरल डान्सको आइडिया उनको आफ्नै भएको खुलासा गरेका छन् ।

भाइरल डान्समा फ्यानहरूको प्रतिक्रियाको बारेमा कुरा गर्दै बबी देओलले बलिउड स्पाइलाई भने, ‘यो पागलपन हो, मानिसहरूले आफ्नो कुकुरको टाउकोमा गिलास लगाएर नचाइरहेका छन् । कसैले मेरो जस्तै सूट लगाएको थियो । यो सबै देख्दा अचम्म लाग्छ ।’

बबी देओलले फिल्ममा अबरार हकको भूमिका निर्वाह गरेका छन् । जब बबी देओललाई टाउकोमा गिलास राखेर गरिएको अनौठो नृत्यको पछाडिको व्यक्तिको बारेमा सोधियो, उनले सुटिङ अघि निर्देशक सन्दीप रेड्डी वांगाले उनीसँग संगीत साझा गरेको खुलासा गरे । सुटिङको क्रममा, उनले पञ्जाबमा आफ्नो बाल्यकालका दिनहरू सम्झाए, जहाँ उनी टाउकोमा चश्मा लगाएर नाच्ने गर्थे, र अहिले यो एक चर्चित नृत्य चाल बन्न पुगेको छ ।

बबी देओल कसैको कदम नक्कल गर्न चाहँदैनन् । उनले थप भने, ‘त्यसपछि मलाई अचानक त्यो समय याद आयो जब म जवान थिएँ र हामी पञ्जाब जान्थ्यौँ । मलाई याद छ कि हामी कसरी रक्सी पिएपछि टाउकोमा चश्मा लगाइदिन्थ्यौं । हामीले यो किन गर्यौं भन्ने मैले कहिल्यै बुझिनँ । त्यसपछि अचानक मेरो दिमागमा यो विचार आयो र मैले त्यस्तै गरे । सन्दीप (निर्देशक)लाई यो मन पर्यो ।’

‘जमाल कुडु’ गीत इरानको खतरेह ग्रुपको इरानी गीत ‘जमाल जमालु’को रिक्रिएड संस्करण हो, जसलाई फिल्मको लागि हर्षवर्धन रामेश्वरले रिक्रिएट गरेका छन् । यस फिल्ममा रणवीर कपूर, अनिल कपूर र रश्मिका मन्दनाको पनि मुख्य भूमिका छ ।