• १४ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Nov 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कृषि जग्गामा महिलाको पहुँच ३४.४ प्रतिशत ★   स्वास्थ्य बीमा बोर्डको अध्यक्ष पदमा डा. गुणराज लोहनी नियुक्त ★   अहिले पनि श्री ५ महाराजधिराज लेख्ने असंवैधानिक काम भयो: ओली ★   सीप सिकेर आत्मनिर्भर बन्दै भोजपुरका महिला ★   खाद्यद्वारा किसानको दुई हजार पाँच सय क्वीन्टल धान खरिद ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: उच्च अदालत पाटनले भोलि आदेश सुनाउने ★   पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै म्याग्दीको केभहिल ★   बाजुरामा जीप दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु ★   नेकपा (एकीकृत समाजवादी)को केन्द्रीय सचिवालय बैठक आह्वान ★   बैतडीमा नेकपा एसका जिल्ला अध्यक्षसहित नेता-कार्यकर्ता एमाले फर्किए

आलिया भट्टको ‘गंगुबाई काठियावाडी’को ट्रेलर सार्वजनिकएजेन्सी । बलिउड निर्माता तथा निर्देशक सञ्जय लीला भन्सालीको फिल्म ‘गंगुबाई काठियावाडी’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । 

अभिनेत्री आलिया भट्टको प्रमुख भूमिका रहेको यो फिल्मको ट्रेलर शुक्रबार सार्वजनिक गरिएको हो ।

फिल्ममा आलियाका साथै अजय देवगण पनि मुख्य भूमिकामा छन् ।

फिल्म यही २५ फेब्रुअरीमा प्रदर्शनमा आउँदैछ ।