• १४ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Nov 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   स्टार फुटबलर नेयमारसँग अलग भएको प्रमिका बियानकार्डीको घोषणा ★   प्रधानमन्त्रीबाट अबुधावीस्थित नेपाली राजदूतावासको निरीक्षण ★   केपी ओली कप: फाईनलमा पुग्न एपिएफलाई मधेशले दियो १ सय ९८ रनको विशाल लक्ष्य ★   राष्ट्रियसभाका अध्यक्ष र अष्ट्रेलियाली समकक्षीबीच भेटवार्ता ★   प्रचण्ड नातिनी प्रतिभाको अर्थशास्त्री रेग्मीसँग ईंगेजमेन्ट ★   विपिन जोशीको बिना शर्त रिहाइ गर्न अन्तर्राष्ट्रिय शक्तिहरुसँग आग्रह गर्ने संसदीय समितिको निर्णय ★   टी–२० सिरीजको तेस्रो खेलमा अष्ट्रेलियासँग हारेको भारतले टिममा गर्नसक्छ यी परिवर्तन ★   अब आफ्नै घरबाट पनि न्याय पाउन सकिन्छ: प्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ ★   त्रिपालमुनिका भूकम्पपीडितलाई छानामुनि ल्याउन सरकार केन्द्रित छ: उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ ★   सस्तोमा उखु बेच्दै सर्लाहीका किसान

वयस्क जनसंख्याको ७० प्रतिशत लाई पूर्ण मात्रा खोप लगाएकोमा अमेरिकाको बधाईकाठमाडौं ।नेपाल स्थित अमेरिकी दुताबासले नेपालको वयस्क जनसंख्याको ७० प्रतिशत जनसंख्या लाई कोभीड–१९ को पूर्ण मात्राको खोप लगाउन सफल भएकोमा नेपाललाई बधाई दिएको छ।

अमेरिका महामारीको शुरूवात देखिनै नेपालको कोभीड–१९ प्रतिकार्यको निरन्तर सहयोगी बन्दै स्मरण गर्दे  दूताबासले २३ लाखभन्दा बढी डोज कोभीड –१९ भ्याक्सीन उपलब्ध गराएको जनाएको छ।

यसैगरी  झन्डै १२० मिलियन डलरभन्दा बढिको आर्थिक, सामाग्री, तथा सेवा सहायता उपलब्ध गराइसकेको भन्दै नेपालीहरू भाईरसलाई परास्त गर्नेतर्फ सफल हुँदै गएकोमा हामी हर्षित भएको दूतावासले जनाएको छ ।