• १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Dec 1 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   टोपबहादुरका छोरा सन्दीपलाई ३० लाख धरौटीमा छाड्न आदेश ★   भुटानी शरणार्थी प्रकरणः पूर्वगृहमन्त्री खाँणलाई छाड्न अस्वीकार ★   टेकनाथ रिजाललाई १५ लाख धरौटीमा छाड्न अदालतको आदेश ★   नेपालको राजनीतिमा विदेशी शक्तिको चलखेल बढ्यो: मन्त्री लिम्बू ★   पूर्वगृहमन्त्री खाँणका स्वकीय सचिव केसीलाई धरौटीमा छाड्न आदेश ★   टेकनाथ रिजाललाई धरौटीमा छाड्न आदेश ★   शरणार्थी प्रकरणः टोपबहादुरलाई छाड्न अस्वीकार ★   संसदीय खुलापन कार्ययोजना बनाउने जिम्मा फिल्म निर्माण कम्पनीलाई: कार्ययोजनाबारे कुनै जानकारी छैन- संसद सचिवालय ★   केपी ओली कप क्रिकेटको उपाधि मधेश प्रदेशलाई ★   केपी ओली कपको उपाधि मधेशलाई, आर्मी ११ रनले पराजित

डा प्रकाशशरण महतलाई कांग्रेस प्रवक्ताको जिम्मेवारीकाठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसको प्रवक्तामा नेता डा प्रकाशशरण महत नियुक्त हुनुभएको छ । उहाँलाई पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवाले सोमबार पार्टी प्रवक्तामा नियुक्त गर्नुभएको हो । पूर्व पराराष्ट्रमन्त्री समेत रहनुभएका डा महत पार्टीको १४औँ महाधिवेशनमा महामन्त्री पदमा पराजित हुनुभएको थियो ।

उहाँले सभापति देउवाको प्यानलबाटै महामन्त्री पदमा चुनाव लड्नुभएको थियो । उहाँलाई पार्टी सभापति देउवाका विश्वासपात्रका रुपमा पनि चिनिन्छ । डा महतलाई प्रेससँग स्पष्टसँग कुरा राख्नसक्ने नेताका रुपमा समेत लिइन्छ ।