• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसमिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक जारी ★   बजेट अभावमा खानेपानी आयोजना अधुरै ★   ‘पुजार सार्की’को नौलो प्रयोग: जनतामाझ पुगेर गरियो सर्भे, रिलिज अगावै देखाइयो फिल्म ★   ‘वेलकम टु द जंगल’बाट अलग भए सञ्जय दत्त ★   कैलाश सिरोहिया पक्राउप्रति नेपाल मिडिया सोसाइटीको बिरोध ★   संसारको सबैभन्दा शान्त ठाउँ, जहाँ सुल्तानदेखि भिखारीसम्मका शव गाडिन्छन् ★   जलवायु परिवर्तनका अप्रत्याशित घटना र असर सामूहिकरूप सामना गरौँ: मन्त्री सुडी ★   नाफामूलक निजी व्यवसाय गर्ने व्यक्ति र समाचार लेख्ने श्रमजीवी पत्रकार एकै होइनन्: राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी ★   पर्वतीय क्षेत्रलाई जलवायु परिवर्तनको असरबाट जोगाऔँ: मुख्मन्त्री अधिकारी ★   काभ्रेपलाञ्चोकमा दम्पती मृत फेला

उत्तर कोरियाली नेता किमको रूस यात्रा (फोटो फिचर)उत्तर कोरियाली नेता किम जोङ उन अहिले रूसी राष्ट्रपति भ्लादिमिर पुटिनको निमन्त्रणामा रूसको पूर्वी शहर भ्लाडिभोस्टकमा छन् । दुबै नेताबीचको यस भ्रमणलाइ विश्वका नेताहरूले निकै महत्वका साथ हेरिरहेका छन् । खासगरी रूसले युक्रेन युद्धका लागि उत्तर कोरियाबाट हातहतियार लिन चाहेको बताइन्छ । यसको बदलामा रूसले उत्तर कोरियालाइ प्रविधिका क्षेत्रमा मद्दत गर्ने अनुमान गरिएको छ ।

तस्वीरहरूः एपी, एएफपी र सिन्ह्वा