• ५ असार २०८१, बुधबार
  •      Wed Jun 19 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपालमा प्रत्येक वर्ष ५.०६ प्रतिशतका दरले लागुऔषध प्रयोगकर्ताको संख्या बढ्दै ★   असार ७ गतेदेखि ९ गतेसम्म प्रथम सहकारी रोजगार मेला–२०८१ हुँदै ★   शिलाजीतमा यस्तो के छ, जसले शरीरलाई अपार शक्ति दिन्छ ? ★   मन्त्रालयको बजेट पुन:लेखन गर्नुपर्छ: प्रमुख सचेतक लेखक ★   प्रधानमन्त्री आफैँ खेलकुद क्षेत्रमा गम्भिर बन्नुपर्छ: मेटमणि चौधरी ★   दीपेन्द्रसिंह ऐरीको छलाङः टी-२० विश्व वरीयताको अलराउन्डरको छैटौं स्थानमा उक्लिए ★   संसदीय छानबिन विशेष समिति कानूनी परामर्शमा ★   सरकारले दुध किसानलाई वक्यौता रकम तत्काल उपलब्ध गराउनुपर्छ: दीपकबहादुर सिंह ★   सरकारले राष्ट्रिय खेलाडीलाई आवश्यक मासिक तलवको व्यवस्था गर्न नसकेकोमा एमाले सचिव आचार्य असन्तुष्ट ★   श्रद्धा कपुरले राहुलसँगको रिलेसनसिपको पुष्टि गरिन्

रोहित शेट्टीको ‘सिंघम अगेन’मा अजय देवगनकी बहिनी बन्दै दीपिकाएजेन्सी । रोहित शेट्टीको सुपरहिट फ्रेन्चाइजी ‘सिंघम’को तेस्रो पार्ट ‘सिंघम अगेन’मा अभिनेत्री दीपिका पादुकोण महत्वपूर्ण भूमिकामा देखिने भएकी छन् ।

उनी रोहित शेट्टीको कप युनिभर्समा पहिलो महिला प्रहरीको भूमिकामा देखिनेछिन् ।

दीपिकाले यो एक्सन प्याक फिल्मको तयारी पनि सुरु गरिसकेकी छिन् । फिल्ममा अजय देवगनको बहिनी हुने लेडी सिंघमको भूमिकामा दीपिकाको भूमिका रहने बलिउड हंगामाले जनाएको छ ।

सिंघम अगेनमा दीपिकाको चरित्र निकै ठूलो रहने र उनले आफ्नो भूमिकाका लागि ३५ देखि ४० दिनसम्म सुटिङ गर्ने बताइएको छ ।

सिंघम अगेनमा टाइगर श्राफ पनि क्यामियो गर्दै देखिनेछन् । सिंघम अगेनको सुटिङ सेप्टेम्बरमा सुरु हुनेछ र अगस्ट २०२४ मा फिल्म रिलिजमा आउनेछ ।