• १७ आश्विन २०८०, बुधबार
  •      Wed Oct 4 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चार संसदीय समितिको बैठक बस्दै ★   आज दिउँसो देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली ★   बझाङ भूकम्प अपडेट : एक जनाको मृत्यु, १३५ घर भत्किए ★   मलेखुमा ट्रकको ठक्करबाट दुई स्कुले बालकको मृत्यु ★   नेपथ्य क्यानाडा भ्रमणको पहिलो शो क्यालगरीमा सम्पन्न ★   चीन १६१ स्वर्णसहित शीर्षस्थानमा, कबड्डीमा नेपालको पदकको टुङ्गो केहीबेरमा ★   परराष्ट्र मामिला प्रतिष्ठान र नेफेजबीच सहकार्य गर्न समझदारी  ★   वडादशैंको पुर्वसन्ध्यामा विद्यार्थीको दुर्गा नृत्य र देवीहरुको झाँकी ★   पुल्चोक क्याम्पसको परीक्षा बोर्डका पदाधिकारीले दिए सामुहिक राजीनामा ★   च्याम्पियन्स लिगमा रियलको रोमाञ्चक जित

एमालेको पहिलो पोलिट्ब्युरो बैठक सम्पन्नकाठमाडौँ । नेकपा (एमाले) को पोलिट्ब्युरोको पहिलो बैठक अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको अध्यक्षतामा चैत ७ गते सम्पन्न भएको छ ।

बैठकलाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष ओलीले पार्टीको सम्पूर्ण ध्यान चुनावमा केन्द्रित गर्नुपर्ने भएकाले कथित गठबन्धनका भ्रमहरु चिर्दै चुनावमा लाग्न निर्देशन दिनुभयो । 

बैठकले यही चैत ९ र १० गते आयोजना हुने केन्द्रीय कमिटीको तेस्रो बैठकको कार्यसूची तय गरेको छ ।