• ९ असार २०८१, आईतवार
  •      Sun Jun 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध नयाँ उचाइमा पुगेको छ: उपाध्यक्ष घिमिरे ★   लैंगिक समानता घरबाटै सुरु गरौ, लैंगिक हिंसा अन्त्य गरौ ★   ‘मिस ग्राण्ड नेपाल-२०२४’को आवेदन खुला ★   गाग्रीमा पानी ओसार्ने समस्या समाधान हुन्छः खानेपानीमन्त्री राई ★   शहरी विकास मन्त्रालयको बजेट असन्तुलित रहेको भन्ने भनाईमा सत्यता छैनः मन्त्री बुढा ★   वैदेशिक रोजगारीमा जाने ९६ प्रतिशत नागरिक ठगिएका छन्, टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दिनँः मन्त्री अर्याल ★   दक्षिणी मेक्सिकोमा एक हप्ताभित्र दुई नगर प्रमुखको हत्या ★   टी–२० विश्वकपको इतिहासमा पहिलो खेल खेलेका वेस्ट इन्डिज र दक्षिण अफ्रिका भिड्दै ★   जिबी राईलाई पक्राउ गर्ने नियत गृहमन्त्रीको छैन: प्रकाशशरण महत ★   प्रधानमन्त्री बलियो हुनुहुन्छ, उहाँकै कमाण्डमा देश अघि बढ्छ: महेश बर्तौला

अजेन्टिना र इटाली महिला विश्वकपको समूह चरणबाटै बाहिरियोएजेन्सी । फिफा महिला विश्वकप अन्तर्गत अर्जेन्टिना र इटाली समूह चरणबाटै बाहिरिएका छन् ।

बुधबार दिउँसो सम्पन्न खेलमा अर्जेन्टिना स्वीडेनसँग २–० गोलले तथा इटाली दक्षिण अफ्रिकासँग ३–२ गोलले पराजित हुँदै समूह चरणबाटै बाहिरिएका हुन् ।

समूह जी बाट ३ खेलमा शतप्रतिशत नतिजासहित स्वीडेन ९ अंकका साथ समूह विजेता बन्दै अन्तिम १६ मा प्रवेश गरेको छ भने दक्षिण अफ्रिका समान खेलबाट ४ अंकसहित उपविजेता बनेर अन्तिम १६ मा प्रवेश गरेको छ ।

इटालीले ३ खेलमा १ जित निकालेर ३ अंक जोड्न सक्यो भने अर्जेन्टिनाले समान खेलमा १ बराबरीसहित १ अंक मात्र जोड्यो ।