• ९ असार २०८१, आईतवार
  •      Sun Jun 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध नयाँ उचाइमा पुगेको छ: उपाध्यक्ष घिमिरे ★   लैंगिक समानता घरबाटै सुरु गरौ, लैंगिक हिंसा अन्त्य गरौ ★   ‘मिस ग्राण्ड नेपाल-२०२४’को आवेदन खुला ★   गाग्रीमा पानी ओसार्ने समस्या समाधान हुन्छः खानेपानीमन्त्री राई ★   शहरी विकास मन्त्रालयको बजेट असन्तुलित रहेको भन्ने भनाईमा सत्यता छैनः मन्त्री बुढा ★   वैदेशिक रोजगारीमा जाने ९६ प्रतिशत नागरिक ठगिएका छन्, टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दिनँः मन्त्री अर्याल ★   दक्षिणी मेक्सिकोमा एक हप्ताभित्र दुई नगर प्रमुखको हत्या ★   टी–२० विश्वकपको इतिहासमा पहिलो खेल खेलेका वेस्ट इन्डिज र दक्षिण अफ्रिका भिड्दै ★   जिबी राईलाई पक्राउ गर्ने नियत गृहमन्त्रीको छैन: प्रकाशशरण महत ★   प्रधानमन्त्री बलियो हुनुहुन्छ, उहाँकै कमाण्डमा देश अघि बढ्छ: महेश बर्तौला

‘ओएमजी २’ ले पायो ‘ए’ सर्टिफिकेट, सेन्सर बोर्डबाट कुनै कटौती भएनएजेन्सी । अक्षय कुमार स्टारर फिल्म ‘ओएमजी २’ लाई भारतीय सेन्सर बोर्डले ए सर्टिफिकेट दिएको छ । बोर्डले फिल्ममा कुनै पनि कटौती नगरेपनि यसमा २५ वटा परिवर्तन गर्न पक्कै सुझाव दिएको छ ।

यी परिवर्तनहरूमा सबैभन्दा ठूलो परिवर्तन यो हो कि फिल्ममा अक्षयलाई शिवको रूपमा नभई शिवको भक्तको रूपमा देखाउनु पर्छ ।

एक दिनअघि सोमबार सेन्सर बोर्डले फिल्मको ट्रेलरलाई युए सर्टिफिकेट दिएको थियो । योसँगै अब ट्रेलर र फिल्म दुवैको रिलिजको बाटो खुलेको छ ।

चलचित्रमा बोर्डले सुझाव दिएको २५ मध्ये १४ परिवर्तन गर्न निर्माता सहमत भएको बताइएको छ । तर, बाँकी परिमार्जन गर्न नचाहेमा निर्माताले यसका लागि बोर्डलाई पनि मनाउनुपर्नेछ ।

यससँगै यो फिल्म सन्नी देओल स्टारर ‘गदर २’ सँगसँगै ११ अगस्टमा रिलिज हुने पनि तय भएको छ । फिल्मको समय २ घण्टा ३६ मिनेटको हुनेछ । बोर्डको क्लियरन्सका लागि लामो समयदेखि अलपत्र परेको यस चलचित्रको प्रचारप्रसारमा पनि ठूलो असर परेको छ ।

यस चलचित्रमा अक्षय कुमार, पंकज त्रिपाठी र यामी गौतम मुख्य भूमिकामा देखिनेछन् । यो फिल्म २०१२ मा रिलिज परेश रावल र अक्षय कुमार स्टारर ओएमजी (ओ माई गड) को सिक्वेल हो । उक्त फिल्ममा अक्षयले श्रीकृष्णको भूमिका निभाएका थिए ।