• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चन्द्रमाको सतहबाट नमूना लिएर पृथ्वीमा फर्कियो चीनको यान ★   नेपालमा अष्ट्रेलियन लगानी ल्याउन पहल गर्छु: वाणिज्यदूत शर्मा ★   झलनाथ खनाल स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका पदाधिकारी बिरुद्धको मुद्दा: सचिव र मेयरलाई सफाई ,अरु दोषी ठहर ★   ‘इट्स माइ शो’को विषयबारे अनमोलले के भने ? ★   अन्तर्राष्ट्रिय ‘मैथिली फिल्म फेस्टिभल’ सुरु ★   समाजवादी आन्दोलनको नयाँ प्रवाह शुरु भएको छः झलनाथ खनाल ★   गलत प्रवृत्तिका विरुद्धमा नयाँ सांस्कृतिक जागरण पैदा गर्न आवश्यकः अध्यक्ष नेपाल ★   महाकालीको कटान रोक्न कुतियाकबरमा जैविक तटबन्ध ★   आन्तरिक वा बाह्य ऋण उत्पादनमूलक क्षेत्रमा खर्च गर्छौँ: अर्थमन्त्री पुन ★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते

सन्नी लियोनीको ‘शो’को नाममा ९ करोड ठगीएजेन्सी । बलिउड अभिनेत्री सन्नी लियोनी, नोरा फतेही, अभिनेता टाइगर श्राफ, गायक गुरु रन्धावाजस्ता फिल्म स्टारलाई लाइभ कन्सर्ट गर्ने नाममा ९ करोड रुपैयाँ ठगी गरिएको छ ।

अनलाइन टिकट बेचेर ठगी गर्ने फाइनान्सर र तीन आयोजक ९ महिनापछि एसटीएफको पक्राउमा परेका छन् । लखनउको एकना स्टेडियममा लाइभ कन्सर्ट कार्यक्रम आयोजना गर्ने बहानामा यो ठगी गरिएको हो ।

पक्राउ परेका आयोजकले २०२२ को मे महिनामा श्री सुविधा फाउण्डेसनको शो आयोजना गर्ने नाममा बुक माई शोको टिकट समेत बिक्री गरेका थिए । कार्यक्रमको एक–दुई दिनअघि आयोजकले फोन बन्द गरेर भागेका थिए ।

उनीहरु विरुद्ध लखनउको गोमती नगर विस्तार प्रहरी स्टेशनमा तीनवटा मुद्दा दर्ता गरिएको थियो । लखनउमा ठगी गर्ने यो तरिका देखेर प्रहरी पनि छक्क परे ।

यूपी एसटीएफले जयन्ती डेरा वालिया, विराज त्रिवेदी र समीर शर्मालाई पक्राउ गरेको छ । आइतबार उनीहरुलाई ट्रान्जिट रिमाण्डमा लखनउ ल्याएर सोधपुछ भइरहेको छ ।

बुकिङ फाइनल भएपछि, स्टेडियमका प्रबन्धक गौरवले अमित च्यारिटी शोका लागि स्टार बुकिङ गर्थे । स्टार तय भएपछि शोको मिति मे २०२२ मा राखिएको थियो । यससँगै लगानीकर्तालाई एक करोडको फाइनान्सको डेढ करोड फिर्ता गर्ने प्रलोभन दिइएको थियो । त्यसपछि करिब ५ करोड रुपैयाँ सुविधा फाउन्डेसनमा लगानी गरे ।