• ७ असार २०८१, शुक्रबार
  •      Fri Jun 21 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   योगलाई धर्म र जातमा सिमित गर्नु हुँदैनः अध्यक्ष ओली ★   जब पृथ्वीमा १०–२० लाख वर्षसम्म लगातार पानी परिरहन्थ्यो ★   ९० दशककी ‘सोनपरी’ आजभोलि के गर्दैछिन् ? ★   डेल्टा कम्प्लेक्समा भएको आगलागीबाट ५० करोड क्षतिको अनुमान ★   शासकीय सुधारका लागि संविधान संशोधनमा जानुपर्छ: पूर्वप्रधानमन्त्री डा भट्टराई (अन्तरवार्ता) ★   नवरात्रमा मात्रै खुल्ने खड्गदेवी मन्दिर अब दैनिकरुपमा खुला गरिने ★   क्रसर व्यवसायीहरुको आन्दोलनलाई नेपाल निर्माण व्यवसायी महासंघको ऐक्यवद्धता ★   जलेश्वर नगरपालिकाले पायो कार्यवाहक प्रमुख र उपप्रमुख ★   टी–२० विश्वकपको प्रत्येक खेलमा १०० रन बन्ने वित्तिकै १० वटा किटहरू कसलाई दिइन्छ ? ★   युक्रेनका ११४ ड्रोन निष्क्रिय बनाएको रूसको दावी

१७ वर्षको उमेरमा आमाको भूमिका गरेकी रानी मुखर्जीएजेन्सी । फिल्म ‘कुछ कुछ होता हे’ मा शाहरुख खान र काजोलका अलावा रानी मुखर्जी पनि महत्वपूर्ण भूमिकामा देखिएकी थिइन् । फिल्ममा उनी टीनाको भूमिकामा थिइन् । रानी मुखर्जी बताउँछिन् कि त्यतिबेला उनी १७ वर्षकी मात्र थिइन् ।

यति सानो उमेरमा आमाको भूमिका निर्वाह गर्नु उनका लागि निकै चुनौतीपूर्ण थियो । रानी मुखर्जीको यो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भइरहेको छ ।

भाइरल भिडियोमा रानी मुखर्जीले टिनाको क्यारेक्टर खेल्नु त्यतिबेला उनको लागि सबैभन्दा चुनौतीपूर्ण रहेको बताइन् । अभिनेत्रीले भनिन्, ‘जब म १७ वर्षको थिएँ, मैले ‘कुछ कुछ होता हे’ मा आमाको भूमिका निभाएकी थिएँ । तर, धन्यबाद, त्यो फिल्ममा म ‘घोस्ट मम’ थिएँ ।’

कतिपय प्रयोगकर्ताले फिल्म रिलिज हुँदा रानी १७ नभई २० वर्षकी रहेको बताएका छन् । यसैबीच, उनले फिल्ममा निकै कम स्क्रिन टाइम पाएकी थिइन् । त्यसमा के चुनौतीपूर्ण थियो भन्ने कुरालाई लिएर केही मानिसहरुले मजाक पनि बनाइरहेका छन् ।

एक प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्, ‘रानीको जन्म सन् १९७८ मा भएको थियो । केही कुछ होता है सन् १९९८ मा रिलिज भएको थियो । त्यसोभए उनी १७ वर्षकी कसरी भइन् ?’ त्यही क्रममा एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘फिल्म रिलिज हुँदा रानी २० वर्षकी थिइन् । यस्तो अवस्थामा उनी सुटिङको समयमा १८ वा १९ वर्षको हुनुपर्छ ।

कामको कुरा गर्दा रानी पछिल्लो पटक फिल्म ‘मिसेस चटर्जी भर्सेस नर्वे’ मा देखिएकी थिइन् ।