• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना ★   भरतपुर महानगरपालिकाको बजेट ६ अर्ब ५५ करोड ★   बेहुलाको घर पुगेपछि भावुक भइन् सोनाक्षी

इन्टर मियामीमा मेसीले १० नम्बर जर्सी लगाउनेएजेन्सी । अर्जेन्टिनी स्टार फुटबलर लियोनल मेसीलाई अमेरिकी मेजर लिग सकर (एमएलएस) क्लब इन्टर मियामीमा १० नम्बर जर्सीमा देख्न पाइने भएको छ ।

क्लबले करिब २० हजार दर्शकमाझ मेसीलाई सार्वजनिक गरेको हो । दर्शकलाई धन्यवाद दिँदै मेसीले भने ‘म प्रतिस्पर्धाका लागि प्रशिक्षण सुरु गर्न चाहन्छु । प्रतिस्पर्धा गर्न, उपाधि जित्न र क्लबलाई विकास गर्ने चाहना मेरो यहाँ पनि कायमै रहने छ ।’

यसअघि दुई दशक स्पेनिस क्लब बार्सिलोनामा बिताएपछि फ्रेन्च क्लब पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी)मा आबद्ध हुँदा मेसीले त्यहाँ ३० नम्बरको जर्सी लगाएका थिए । त्यसअघि उनले बार्सिलोनामा १० नम्बर जर्सी लगाएका थिए ।

मेसीलाई इन्टर मियामीले सार्वजनिक गर्दा ‘अमेरिकाको नम्बर १०, विश्वको सर्वोत्कृष्ट नम्बर १०’ भनेर अंकित गरिएको थियो ।