• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   ‘पुजार सार्की’को नौलो प्रयोग: जनतामाझ पुगेर गरियो सर्भे, रिलिज अगावै देखाइयो फिल्म ★   ‘वेलकम टु द जंगल’बाट अलग भए सञ्जय दत्त ★   कैलाश सिरोहिया पक्राउप्रति नेपाल मिडिया सोसाइटीको बिरोध ★   संसारको सबैभन्दा शान्त ठाउँ, जहाँ सुल्तानदेखि भिखारीसम्मका शव गाडिन्छन् ★   जलवायु परिवर्तनका अप्रत्याशित घटना र असर सामूहिकरूप सामना गरौँ: मन्त्री सुडी ★   नाफामूलक निजी व्यवसाय गर्ने व्यक्ति र समाचार लेख्ने श्रमजीवी पत्रकार एकै होइनन्: राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी ★   पर्वतीय क्षेत्रलाई जलवायु परिवर्तनको असरबाट जोगाऔँ: मुख्मन्त्री अधिकारी ★   काभ्रेपलाञ्चोकमा दम्पती मृत फेला ★   नेपालमा हिउँ पग्लिँदा बङ्गलादेशको अस्तित्व नै खतरामा पर्न सक्छ: मन्त्री हुसैन ★   कोलकातासँगको लज्जास्पद हारपछि के भन्छन् हैदरावादका कप्तान कमिन्स ?

लेस्टर सिटीलाई लिभरपुलले हरायो, वल्भ्सविरुद्ध आर्सनलको कठिन जितएजेन्सी । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत लिभरपुलले जित निकालेको छ । बिहीबार राति भएको खेलमा लिभरपुलले लेस्टर सिटीलाई २-० गोलले पराजित गरेको हो । 

घरेलु मैदानमा लिभरपुललाई जित दिलाउन दुबै गोल डिआगो जोटाले गरे । उनले खेलको ३४ औं र ८७ औं मिनेटमा गोल गरेका हुन् । 

जितसँगै लिभरपुलको २३ खेलबार ५१ अंक रहँदा तालिकाको दोस्रो स्थानमा छ । लेस्टर सिटी भने २१ खेलबाट २६ अंकसहित १२ औं स्थानमा छ । 

यस्तै, बिहीबार राति नै भएको अर्को खेलमा खेलमा आर्सनलले वल्भ्सलाई १-० गोलले पराजित गरेको छ । 

वल्भ्सको मैदानमा आर्सनललाई जित दिलाउन एकमात्र निर्णायक गोल खेलको २५ औं मिनेटमा गाब्रियलले गरे । 

खेलको ६९ औं मिनेटमा गाब्रियल मार्टिनेलीले रातो कार्ड खाँदै मैदानबाट बाहिरिएपछि आर्सनल १० खेलाडीमा समेटिएको थियो । 

जितसँगै २२ खेलबाट ३९ अंकसहित आर्सनल अंकतालिकाको पाँचौं स्थानमा छ भने समान खेलबाट ३४ अंकसहित वल्भ्स आठौं स्थानमा छ ।