• २४ जेष्ठ २०८०, बुधबार
  •      Wed Jun 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   विश्वमा सबैभन्दा लामो नाक भएका व्यक्ति ★   विश्वमा हरेक वर्ष ४३ करोड टन प्लास्टिक बन्दै, यसबाट मानव जीवनमा के–के असर पुगेको छ… ★   ६ प्रतिशत आर्थिक वृद्धिदर हासिल गर्न सम्भव छैन: अध्यक्ष यादव ★   फास्ट ट्रयाक निर्माणको बजेट रक्षा मन्त्रालयमा पठाऔँ: सांसद महासेठ ★   बजेटलाई आर्थिक र समयको अनुशासनमा बाँध्ने कोशिस भएको छ: सांसद बडू ★   सभामुखले प्रतिनिधि सभा नियमावलीको उल्लंघन गरेर बैठक चलाएको सांसद दाहालको आरोप ★   आफ्नो भारत भ्रमणबारे कनिकुथी विरोध गर्नु उचित होइन्: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   नक्कली भूटानी शरणार्थी प्रकरण: प्रतिवादीतर्फको बहस जारी ★   प्रतिनिधिसभाको शून्य समय: नागरिकता विधेयकदेखि सुकुम्बासीका समस्यासम्म ★   ‘आदिपुरुष’को अन्तिम ट्रेलर सार्वजनिक

सुनको मूल्य घट्यो, कतिमा हुँदैछ कारोबार ?काठमाडौं । नेपाली सुनचाँदी बजारमा आज मङ्गलवार सुन तोलामा आठ सय रुपैयाँले घटेको छ ।

आज छापावाल सुन तोलामा आठ सय रुपैयाँले घटेर प्रतितोला एक लाख नौ हजार दुइ सय रुपैयाँ कायम भएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । सोमबार उक्त सुन एक लाख १० हजार रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो ।

यस्तै, सोमबार प्रतितोला एक लाख नौ हजार पाँच सय रुपैयाँमा कारोबार भएको तेजाबी सुन आज प्रतितोला एक लाख आठ हजार सात रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको छ ।

त्यसैगरी, आज चाँदी तोलामा १० रुपैयाँले घटेर एक हजार तिन सय ६५ रुपैयाँमा कायम भएको महासंघले जनाएको छ ।