• ४ आश्विन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Sep 21 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीचको दोस्रो वार्ता निष्कर्षविहीन ★   पूर्व कुमारी, गणेश र भैरवलाई श्रीपद भत्ता प्रदान ★   नेपाल पाकिस्तानसँग पराजित ★   गोपालदास पत्रकारिता पुरस्कार शर्मालाई ★   प्रधान सेनापति आइतबार नयाँ दिल्ली जानुुहुँदै ★   साउन र भदौमा पाँच अर्ब ४३ करोडको विद्युत् निर्यात ★   शिक्षक आन्दोलनले बानेश्वरको दुवो माडिएपछि बालेनको व्यङ्ग्य– ‘नटिप्नु हेर कोपिला, नचुँड्नु पाप लाग्दछ’ ★   श्रम आप्रवासनका सवाल सम्बोधन गर्न सरकारको ४७ बुँदे निर्णय ★   सरकारको तर्फबाट गृहमन्त्रीले शिक्षकसँग वार्ता गर्ने, दोस्रो चरणको छलफल आजै बेलुका हुने ★   मानवताले जलवायुमा नरकको ढोका खोलेको छ: गुटेरेस

प्रतिनिधिसभाको बैठकमा एमसीसी टेबुल हुनेकाठमाडौं । प्रतिनिधिसभाको आज बस्ने  बैठकमा अमेरिकन मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेसन (एमसीसी) टेबुल हुने भएको छ । एमसिसीलाई कार्यसूचीमा राख्ने विषयमा छलफल गर्न सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले बिहान साढे ११ बजे कार्यव्यवस्था परामर्श समितिको बैठक बोलाउनु भएको छ ।  

सत्ता गठबन्धनमा रहेका प्रमुख तीन दल नेपाली कांग्रेस, माओवादी केन्द्र र नेकपा एकीकृत समाजवादीका शीर्ष नेताहरूबीच एमसीसी टेबुल र पारित गर्ने सहमति भएको काग्रेसका प्रवक्ता डा .प्रकाश शरण महतले जानकारी दिनुभयो । डा. महतले भन्नुभयो "पुष्पकमल दाहाल 'प्रचण्ड' र माधब नेपालकै सहमतिमा प्रसताब टेबुल हुन लागेको हो र यसलाई सकारात्मक रुपमा टुग्याउने सहमति भएको छ ।"

प्रतिनिधिसभाको बैठक दिउँसो १ बजे बोलाइएको छ।