• १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Dec 1 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एक महिनाभित्र सबै भूकम्प प्रभावितलाई अस्थायी आवास उपलब्ध गराउँछौँ: मन्त्री बस्नेत (अन्तरवार्ता) ★   अर्थतन्त्रका चुनौति र समस्या स्वीकार गरी समाधान गर्न सरकार गम्भीर हुन आवश्यक: व्यवसायी ★   लिग टूको पहिलो सिरिज नेपालमा हुने, नेदरल्याण्ड्स र नामिबिया खेल्न आउँदै ★   कर्जाको ब्याजदर १ प्रतिशत घट्यो, अझै घट्छ: बैंकर्स संघका अध्यक्ष केसी ★   जीवाश्म इन्धनलाई कम वा अन्त्य गर्न कोप-२८ मस्यौदाको आह्वान ★   इजरायल र हमासबीचको युद्धविरामपछि फेरि युद्ध सुरु ★   गोरखामा अनलाइनमार्फत भुक्तानी गर्नेको सङ्ख्या बढ्दो ★   एघार महिनामा भित्रिए नौ लाखभन्दा बढी पर्यटक ★   केपी ओली कप फाईनल: मधेशले आर्मीलाई दियो १ सय ३६ रनको मध्यम लक्ष्य ★   रहेनन् पूर्वखेलाडी तथा प्रशिक्षक थापा

देउवा दाहाल छलफल सकियो, भोली गठबन्धनका शीर्षनेता बीच छलफल हुनेकाठमाडौ । प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउवा र  माओबादी केन्द्रका  अध्यक्ष  पुष्पकमल दहाल प्रचण्ड बिचको छलफल सकिएको छ । पछिल्लो राजनीतिक अबस्था एमसीसी लगायतका बारेमा छलफल गर्न भोली ३ बजे गठबन्धनका शिर्ष नेताहरुको बैठक बस्ने तय भएको दाहालको सचिवालयले जनाएको छ ।

प्रधानमन्त्री  देउवा र दाहाल बीच भोली पुन छलफल गर्ने सहमति पछि संसदको आजको बैठकमा एमसीसी टेवल हुने सम्भाबना न्यून बन्दै गएको छ ।