• १६ चैत्र २०७९, बिहीबार
  •      Thu Mar 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   ११ बुँदे घोषणापत्र जारी गर्दै सकियो न्यायिक समिति राष्ट्रिय सम्मेलन ★   तनहुँ १ मा एमालेबाट पूर्वआईजीपी खनालसहित ६ जनाको नाम सिफारिस ★   मेची राजमार्गमा सधैँ जमिन भासिने र पहिरो खस्ने समस्या ★   न्यायिक समिति राष्ट्रिय सम्मेलनबाट ११ बुँदे न्यायिक समिति काठमाडौं घोषणा ★   पूर्वाग्रहले न्याय हुँदैनः का.मु. प्रधानन्यायाधीश कार्की ★   एसइई परीक्षाको तयारी पूरा, जापानमा पनि परीक्षा केन्द्र ★   बागमती प्रदेशः एक लाखले एसइई परीक्षा दिँदै ★   ‘डिपार्टेड डन’ लाई भारतको तीन अवार्ड ★   बालुवाटारमा सत्तारुढ दलको बैठक जारी, मन्त्रिपरिषद् विस्तारबारे छलफल ★   बालउद्धार माध्यमिक विद्यालयमा कक्षा १२ का विद्यार्थीलाई बिदाई

नवनिर्वाचित राष्ट्रपति पौडेललाई विभिन्न दलका नेताहरुले बधाई दिँदै -फोटो फिचरकाठमाडौं । नवनिर्वाचित राष्ट्रपति रामचन्द्र पौडेललाई बिभिन्न दलका नेताहरुले बधाइ तथा शुभकामना दिनु भएको छ ।

राष्ट्रपति निर्वाचनको परिणाम सार्वजनिक भए पछि संसद भवनमा प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल नेकपा एकिकृत समाजबादीका अध्यक्ष माधब नेपाल लगायतका नेताहरुले बधाई तथा शुभकामना दिनु भएको छ ।

आज भएको निर्वाचनमा पूर्व सभामुख एवं नेपाली कांग्रेस वरिष्ठ नेता पौडेल देशको तेस्रो राष्ट्रपतिमा निर्वाचित हुनुभएको हो ।

तस्बिर: प्रदीपराज वन्त, रत्न श्रेष्ठ/रासस