• ५ आश्विन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Sep 22 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   क्यान निर्वाचन: चतुरबहादुरको प्यानलबाट सचिवमा उठ्दै पारस खड्का ★   आन्दोलनरत शिक्षक र सरकारबीचको वार्ताको समय सर्‍यो ★   आगामी १२ वर्षमा ऊर्जा क्षेत्रमा ४६ अर्ब डलर लगानी गर्ने सरकारको महत्वाकाङ्क्षी योजना ★   पूर्व मन्त्री खेमराज भट्ट मायालुको निधन ★   शान्ति प्रक्रियालाई तार्किक निष्कर्षमा पुर्‍याउनु नेपालको प्रमुख एजेण्डा: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   बाँकेको बालसुधार गृहमा झडप : एकजनाको मृत्यु, १० घाइते ★   हेलो सरकारमा कस्तो छ त गुनासो तथा सुझाव ★   सरकार र शिक्षक महासङ्घबीच आज बिहान पुनः वार्ता हुँदै ★   प्रवासीको कथामा ‘परदेशी २’ ★   १० अर्ब बराबरको विकास ऋणपत्र बिक्री गरिँदै

फागुन ६ गते बस्नेगरी संसद् बैठक स्थगितकाठमाडौं । प्रतिनिधिसभाको अर्को बैठक फागुन ६ गते बस्नेगरी आजको बैठक स्थगित भएको छ। 

बैठक सुरु भएलगत्तै प्रमुख विपक्षी नेकपा एमालेले नारावाजी गर्दै संसदमा अवरोध गरेको थियो। 

फागुन ६ गते शुक्रबार दिउँसो १ बजे बस्नेगरी आजको बैठक स्थगित भएको सभामुखले जानकारी दिनुभयो। 

आजको बैठकमा थारु आयोगको वार्षिक प्रतिवेदन र शोक प्रस्ताव गरिएको थियो।