• १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Dec 1 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   भुटानी शरणार्थी प्रकरणः पूर्वगृहमन्त्री खाँणलाई छाड्न अस्वीकार ★   टेकनाथ रिजाललाई १५ लाख धरौटीमा छाड्न अदालतको आदेश ★   नेपालको राजनीतिमा विदेशी शक्तिको चलखेल बढ्यो: मन्त्री लिम्बू ★   पूर्वगृहमन्त्री खाँणका स्वकीय सचिव केसीलाई धरौटीमा छाड्न आदेश ★   टेकनाथ रिजाललाई धरौटीमा छाड्न आदेश ★   शरणार्थी प्रकरणः टोपबहादुरलाई छाड्न अस्वीकार ★   संसदीय खुलापन कार्ययोजना बनाउने जिम्मा फिल्म निर्माण कम्पनीलाई: कार्ययोजनाबारे कुनै जानकारी छैन- संसद सचिवालय ★   केपी ओली कप क्रिकेटको उपाधि मधेश प्रदेशलाई ★   केपी ओली कपको उपाधि मधेशलाई, आर्मी ११ रनले पराजित ★   राजसंस्था,हिन्दुराष्ट्र र संघीयता नचाहाने बिच मोर्चा निर्माण गरि नयाँ जनआन्दोलन गरौ: कमल थापा

सत्ता साझेदारको बैठक बस्नुअघि मन्त्रिपरिषद् बैठक बस्दैकाठमाडौँ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले मन्त्रिपरिषद बैठक बोलाउनुभएको छ । अमेरिकी सहयोग परियोजना एमसीसीलाई लिएर सत्ता साझेदारबीच असहमति भएकै बेला उहाँले मन्त्रिपरिषद्को बैठक बोलाउनुभएको हो । आज बिहीबार मन्त्रिपरिषद्को नियमित बैठक बस्ने गरेको छ ।

बैठक दिउँसो २ बजे बस्ने बताइएको छ । संसद्मा एमसीसी टेबल गर्ने विषयमा विवाद भएपछि सो बारेमा अधिकतम सहमति गर्न आज सत्ता साझेदारको बैठक बोलाइएको छ । प्रधानमन्त्री देउवाले एमसीसीलाई जसरी पनि संसद्मा टेबल गर्नुपर्ने अडानमा हुनुहुन्छ ।

तर सत्ता साझेदारको नेकपा माओवादी केन्द्रले यथास्थितिमा एमसीसी पारित गर्न नहुने भन्दै जबरजस्ती एमसीसी टेबल भए सत्ता गठबन्धनबाट बाहिरिने निर्णय गरेको छ । साथै उसले एमसीसीमा विपक्षमा मतदान गर्ने बताएको छ ।