• ११ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार
  •      Fri May 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सुरक्षित मातृत्व सेवा सरकारले थप व्यवस्थित बनाउन जरुरी:सभापति डा.राणा ★   पपुवा न्युगिनीमा पहिरोमा परी करिब १०० जनाको मृत्यु भएको आशङ्का ★   राष्ट्रिय वाणिज्य बैंक लिमिटेडका नवनियुक्त प्रमुख कार्यकारी अधिकृत खनालद्वारा पदभार ग्रहण ★   क्यान्सरको जोखिम पहिचान गर्न स्वास्थ्य शिविर ★   डोजर लगाएपछि बागलुङका ताल सुक्दै ★   संसदलाई विधिसंगत रुपमा छलफलको केन्द्र बनाऔं: सभामुख घिमिरे ★   व्यावसायिक चियाखेतीसँगै पर्यटन प्रवर्द्धनमा भोजपुरका रञ्जित ★   कांग्रेसको अवरोधपछि प्रतिनिधिसभाको बैठक स्थगित ★   धावनमार्गमा खाल्डो परेपछि त्रिभुवन विमानस्थल ४५ मिनेटको लागि बन्द ★   कार्यदल बैठक सकारात्मक रुपमा अघि बढिरहेको छ: महेश बर्तौला

बिहान उठ्ने बित्तिकै हिमाल देख्न पाइयोस्… फोटो फिचरगोरखा । गोरखा दरबार परिसर हिमालको दृश्यावलोकनका लागि पनि उपयुक्त थलो हो ।

यहाँबाट बुद्ध, मनास्लु, ङादीचुली (डा. हर्क गुरुङ पिक) हिमाल चुलीलगायतका हिमालको दृश्यावलोकन गर्न सकिन्छ ।

मौसम खुलेको दिन यहाँ बाट देखिने हिमाल सहितको दृश्य साच्चैकै सुन्दर देखिन्छ । पहाडहरुको पछाडि यो मौसममा टलक्क टल्कने हिमाली दृश्य चित्ताकर्षक देखिन्छ।

तस्वीर-सुशील अर्याल