• १६ चैत्र २०७९, बिहीबार
  •      Thu Mar 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   ११ बुँदे घोषणापत्र जारी गर्दै सकियो न्यायिक समिति राष्ट्रिय सम्मेलन ★   तनहुँ १ मा एमालेबाट पूर्वआईजीपी खनालसहित ६ जनाको नाम सिफारिस ★   मेची राजमार्गमा सधैँ जमिन भासिने र पहिरो खस्ने समस्या ★   न्यायिक समिति राष्ट्रिय सम्मेलनबाट ११ बुँदे न्यायिक समिति काठमाडौं घोषणा ★   पूर्वाग्रहले न्याय हुँदैनः का.मु. प्रधानन्यायाधीश कार्की ★   एसइई परीक्षाको तयारी पूरा, जापानमा पनि परीक्षा केन्द्र ★   बागमती प्रदेशः एक लाखले एसइई परीक्षा दिँदै ★   ‘डिपार्टेड डन’ लाई भारतको तीन अवार्ड ★   बालुवाटारमा सत्तारुढ दलको बैठक जारी, मन्त्रिपरिषद् विस्तारबारे छलफल ★   बालउद्धार माध्यमिक विद्यालयमा कक्षा १२ का विद्यार्थीलाई बिदाई

बिहान उठ्ने बित्तिकै हिमाल देख्न पाइयोस्… फोटो फिचरगोरखा । गोरखा दरबार परिसर हिमालको दृश्यावलोकनका लागि पनि उपयुक्त थलो हो ।

यहाँबाट बुद्ध, मनास्लु, ङादीचुली (डा. हर्क गुरुङ पिक) हिमाल चुलीलगायतका हिमालको दृश्यावलोकन गर्न सकिन्छ ।

मौसम खुलेको दिन यहाँ बाट देखिने हिमाल सहितको दृश्य साच्चैकै सुन्दर देखिन्छ । पहाडहरुको पछाडि यो मौसममा टलक्क टल्कने हिमाली दृश्य चित्ताकर्षक देखिन्छ।

तस्वीर-सुशील अर्याल