• १३ माघ २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Jan 27 2023
Logo
Latest
★   राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीको सबै कार्यक्रमहरू स्थगित ★   म कुनै देशको नागरिक रहिन, कुनै प्रश्नको जवाफ छैनः रवि लामिछाने ★   रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा ★   स्याङ्जाको विर्घामा ‘मातृभूमि’ पुस्तकालय सञ्चालनमा ★   रविको पक्षमा सर्वोच्च अगाडि प्रदर्शन गर्ने केही पक्राउ ★   नागरिकता मुद्दामा रवि लामिछाने दोषी ठहर, सांसद पद खारेज (पूर्णपाठ) ★   स्वास्थ्य क्षेत्रको बजेट बढाउने प्रस्ताव पेस गरेका छौँः राज्यमन्त्री कार्की ★   क्यानले २८ खेलाडीलाई बन्द प्रशिक्षणमा बोलायो, सन्दीप लामिछाने परेनन् ★   सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा व्‍यवस्था कडा पारियो ★   माओवादीले राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने

ओली ,ठाकुर र यादबसंग सीके राउतको छुट्टाछुट्टै भेटवार्ताकाठमाडौं । राष्ट्रिय जनमत पार्टीका अध्यक्ष सीके राउतले नेकपा एमालेका अध्यक्ष एवम् पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली संग भेटवार्ता गर्नुभएको छ ।

राउतलेले आजै जनता समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादव एवम् लोकतान्त्रिक समाजवादीका अध्यक्ष महन्थ ठाकुरसँग भेटवार्ता गर्नुभएको छ ।

पछिल्ला केही दिन यता राउत राजनीतिक भेटघाटमा व्यस्त रहनु भएको छ । भेटमा समसामयिक राजनीतिक विषयमा कुराकानी भएको राउतको सचिवालयले जनाएको छ ।