• ८ आश्विन २०८०, सोमबार
  •      Mon Sep 25 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एमालेको ध्यान बलियो राष्ट्रिय शक्ति निर्माणमा: महासचिव पोखरेल ★   डिजिटल नेपाल बनाउने सपना छ: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   माल्दिभ्सलाई हराउदै नेपाल सेमिफाइनलमा ★   पुल मर्मत गर्न नेपाल–भारतको झुलाघाट नाका बन्द ★   बाजुरामा भाइरल ज्वरोको कारणले दुई जनाको मृत्यु ★   गैँडा मार्ने मुद्दाका फरार प्रतिवादी २५ वर्षपछि पक्राउ ★   सडक व्यापार व्यवस्थापनका लागि काठमाडौं महानगरपालिकालाई दबाब दिन मिल्दैन: सुनिता डंगोल ★   भोलिबाट इन्द्रजात्रा शुरु हुने, २० जना विदेशी पाहुना आउने ★   कोशी प्रदेश: मुख्यमन्त्री कार्कीले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्दै ★   कोशी प्रदेश : मुख्यमन्त्री कार्कीले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्दै

सत्तारुढ नेता माधब नेपाल भन्नुहुन्छ : प्रदर्शनमा प्रहरी ज्यादती भयो !काठमाडौ । सत्तारुढदल नेकपा एकिकृत समाजबादीका अध्यक्ष माधब कुमार नेपालले एमसीसीको बिरोधमा भएको प्रदर्शनमा दमन गरिएको भन्दै सरकारको आलोचना गर्नुभएको छ । आईतबार बिहान प्रधानमन्त्र निबास बालुवाटारमा एमसीसी टेबल गर्न दिने सहमति गरेर फर्कनु भएका नेपालले साँझ सामाजिक संञ्जाल मार्फत यथास्थितिमा एमसीसी  संसदबाट अनुमोदन गर्न नसकिने  पार्टीको २०७८ फाल्गुण ७ गते बसेको स्थायी कमिटीको बैठकको निर्णयप्रति  प्रतिबद्ध रहेको जनाउनु भएको छ ।

नेता नेपालले असहमति र विरोधका बीच संसदमा टेबल गरिएको विषयप्रति केवल सांसदहरूको मात्र होइन सबै तहका जनताको विरोध वा समर्थन हुन सक्ने जनाउनु भएको छ । सक्दछ । बिरोध  गर्न पाउनु संघर्षबाट स्थापित लोकतान्त्रिक एवम् जनताको अधिकारको बिषय भएको जनाउनु भएको छ । उहाँले अतः संविधान प्रदत्त अधिकारको प्रयोग गर्दै गरिएको प्रदर्शनमा गरिएको दमन र बल प्रयोगप्रति गंभीर असहमति सहित बिरोध गर्दै घाइतेहरूको शिघ्र स्वास्थ्यलाभको कामना एवम् उहॅाहरूको सम्पूर्ण रूपमा उपचार व्यवस्था मिलाउन नेपाल सरकारको ध्यानाकर्षण गराउनु भएको छ ।