• ११ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार
  •      Fri May 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   संसदलाई विधिसंगत रुपमा छलफलको केन्द्र बनाऔं: सभामुख घिमिरे ★   व्यावसायिक चियाखेतीसँगै पर्यटन प्रवर्द्धनमा भोजपुरका रञ्जित ★   कांग्रेसको अवरोधपछि प्रतिनिधिसभाको बैठक स्थगित ★   धावनमार्गमा खाल्डो परेपछि त्रिभुवन विमानस्थल ४५ मिनेटको लागि बन्द ★   कार्यदल बैठक सकारात्मक रुपमा अघि बढिरहेको छ: महेश बर्तौला ★   सिरोहियालाई साधारण तारेखमा छोड्न माग गर्दै जनकपुरका मेयर धर्नामा ★   कार्यदल बैठकमा आज पनि जुटेन सहमति ★   टी-२० सिरिजमा अमेरिकाले दोस्रो खेलमा पनि बंगलादेशलाई हरायो ★   नेपाल प्रहरीले आफ्नो दायित्वलाई कुशलतापूर्वक निर्वाह गर्दै आएको छ: प्रधानमन्त्री ★   संसद् भवनमा विपक्षी दलको बैठक सुरु

सत्तारुढ नेता माधब नेपाल भन्नुहुन्छ : प्रदर्शनमा प्रहरी ज्यादती भयो !काठमाडौ । सत्तारुढदल नेकपा एकिकृत समाजबादीका अध्यक्ष माधब कुमार नेपालले एमसीसीको बिरोधमा भएको प्रदर्शनमा दमन गरिएको भन्दै सरकारको आलोचना गर्नुभएको छ । आईतबार बिहान प्रधानमन्त्र निबास बालुवाटारमा एमसीसी टेबल गर्न दिने सहमति गरेर फर्कनु भएका नेपालले साँझ सामाजिक संञ्जाल मार्फत यथास्थितिमा एमसीसी  संसदबाट अनुमोदन गर्न नसकिने  पार्टीको २०७८ फाल्गुण ७ गते बसेको स्थायी कमिटीको बैठकको निर्णयप्रति  प्रतिबद्ध रहेको जनाउनु भएको छ ।

नेता नेपालले असहमति र विरोधका बीच संसदमा टेबल गरिएको विषयप्रति केवल सांसदहरूको मात्र होइन सबै तहका जनताको विरोध वा समर्थन हुन सक्ने जनाउनु भएको छ । सक्दछ । बिरोध  गर्न पाउनु संघर्षबाट स्थापित लोकतान्त्रिक एवम् जनताको अधिकारको बिषय भएको जनाउनु भएको छ । उहाँले अतः संविधान प्रदत्त अधिकारको प्रयोग गर्दै गरिएको प्रदर्शनमा गरिएको दमन र बल प्रयोगप्रति गंभीर असहमति सहित बिरोध गर्दै घाइतेहरूको शिघ्र स्वास्थ्यलाभको कामना एवम् उहॅाहरूको सम्पूर्ण रूपमा उपचार व्यवस्था मिलाउन नेपाल सरकारको ध्यानाकर्षण गराउनु भएको छ ।