• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   संसारको सबैभन्दा शान्त ठाउँ, जहाँ सुल्तानदेखि भिखारीसम्मका शव गाडिन्छन् ★   जलवायु परिवर्तनका अप्रत्याशित घटना र असर सामूहिकरूप सामना गरौँ: मन्त्री सुडी ★   नाफामूलक निजी व्यवसाय गर्ने व्यक्ति र समाचार लेख्ने श्रमजीवी पत्रकार एकै होइनन्: राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी ★   पर्वतीय क्षेत्रलाई जलवायु परिवर्तनको असरबाट जोगाऔँ: मुख्मन्त्री अधिकारी ★   काभ्रेपलाञ्चोकमा दम्पती मृत फेला ★   नेपालमा हिउँ पग्लिँदा बङ्गलादेशको अस्तित्व नै खतरामा पर्न सक्छ: मन्त्री हुसैन ★   कोलकातासँगको लज्जास्पद हारपछि के भन्छन् हैदरावादका कप्तान कमिन्स ? ★   मिडिया ट्रायल र राज्यको सत्ता दुबै फौजदारी न्यायबाट पृथक रहनुपर्छ – डा संग्रौला ★   “अझ परिपूर्ण मुलुक” बन्न प्रेस स्वतन्त्रता महत्त्वपूर्ण: नेपालस्थित अमेरिकी दूतावास ★   सिरोहिया पक्राउबारे प्रधानमन्त्री: अदालती प्रक्रियामा हो–हल्ला गर्न जरुरी छैन

प्रिमियर लिगः म्यान्चेस्टर युनाइटेडद्वारा लिड्स युनाइटेड पराजित, वल्भ्ससँग लेस्टर स्तब्धएजेन्सी । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत म्यान्चेस्टर युनाइटेडले सहज जित निकालेको छ । आइतबार राति भएको खेलमा म्यान्चेस्टर युनाइटेडले लिड्स युनाइटेडलाई उसकै मैदानमा ४-२ गोलले पराजित गरेको हो । 

खेलको ३४ औं मिनेटमा ह्यारी म्यागुएरले गोल गर्दै युनाइटेडलाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा ब्रुनो फर्नान्डेजले गोल गर्दै म्यान्युको अग्रता दोब्बर पारे । 

तर, खेलको ५३ औं मिनेटमा रोड्रीगो मोरेनो र ५४ औं मिनेटमा राफिन्हाले गोल गर्दै लिड्सलाई २-२ को स्थितीमा ल्याए ।

यता, खेलको ७० औं मिनेटमा फ्रेडले गोल गर्दै म्यान्चेस्टर युनाइटेडलाई ३-२ को अग्रता बनाए भने ८८ औं मिनेटमा एन्थोनी एलांगाले गोल गर्दै म्यान्चेस्टर युनाइटेडलाई ४-२ गोलको जित दिलाए । 

जितसँगै २६ खेलबाट ४६ अंकसहित म्यान्चेस्टर युनाइटेड तालिकाको चौंथो स्थानमा रहेको छ भने लिड्स २४ खेलबाट २३ अंकसहित १५ औं स्थानमा रहेको छ । 

यस्तै आइतबार राति नै भएको अर्को खेलमा लेस्टर सिटी वल्भ्ससँग २-१ गोलले पराजित भएको छ । 

खेलको नवौं मिनेटमा रुवेन नेभीसले गोल गर्दै वल्भ्सलाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । 

४१ औं मिनेटमा एडेमोला लुकम्यानले गोल गर्दै लेस्टरलाई १-१ को बराबरीमा ल्याए ।

तर, खेलको ६६ औं मिनेटमा ड्यानियल पोडेन्सले गोल गर्दै वल्भ्सलाई जित दिलाए । जितसँगै २४ खेलबाट ४० अंकसहित वल्भ्स तालिकाको सातौं स्थानमा रहेको छ भने २३ खेलबाट २७ अंकसहित लेस्टर सिटी तालिकाको ११ औं स्थानमा छ ।