• १४ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Nov 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   बाजुरामा जीप दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु ★   नेकपा (एकीकृत समाजवादी)को केन्द्रीय सचिवालय बैठक आह्वान ★   बैतडीमा नेकपा एसका जिल्ला अध्यक्षसहित नेता-कार्यकर्ता एमाले फर्किए ★   कोप-२८: सम्बोधन होला त नेपालजस्ता देशको माग ? ★   पार्टी पदाधिकारीमा महिलाको सङ्ख्याबारे महासमितिमा कुरा उठाउँछौँ: नेत्री राणा ★   गाउँपालिका हाँकेका पाइजाको किबी खेती ★   केपी ओली कप: एपिएफलाई ११ रनले हराउँदै मधेश फाइनलमा ★   नेपाल एयरलाइन्सले यात्रुसँग क्षमा माग्यो ★   स्टार फुटबलर नेयमारसँग अलग भएको प्रेमिका बियानकार्डीको घोषणा ★   प्रधानमन्त्रीबाट अबुधावीस्थित नेपाली राजदूतावासको निरीक्षण

बाइडेनसँग वार्ता गर्न कुनै ठोस योजना छैन– क्रेमलिनरूसी राष्ट्रपति भ्लादिमिर पुटिन र उनका अमेरिकी समकक्षी जो बाइडेनबीच युक्रेनका बारेमा शिखर सम्मेलनका लागि कुनै ठोस योजना नभएको क्रेमलिनले बताएको छ । यद्यपि उसले तर कुनै पनि समयमा फोन वार्ता बैठक सेट गर्न सकिने बताएको छ ।

क्रेमलिनका प्रवक्ता दिमित्री पेस्कोभले पत्रकारहरूसँग युक्रेनमा तनाव बढ्दै गइरहेको तर कूटनीतिक सम्पर्कहरू सक्रिय रहेको बताए। उनले पुटिनले छिट्टै रुसको सुरक्षा परिषद्लाई सम्बोधन गर्ने बताए । एजेन्सी