• ३ भाद्र २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Aug 19 2022
Logo
Latest
★   नागरिकता विधेयकले राष्ट्रियता बलियो बनाउँछः गृहमन्त्री ★   उपत्यकाको फोहर व्यवस्थापन गर्न १० दिन लाग्ने ★   तनहुँ–१ बाटै चुनाव लड्छु: वरिष्ठ नेता पौडेल ★   भक्तपुरको गाईजात्रा सम्पन्न ★   राष्ट्रपतिद्वारा कृष्णमन्दिरमा पूजा–अर्चना (फोटोफिचर) ★   प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपाल हिमाली क्षेत्रमा सक्रिय, ११ जिल्लाहरूमा ३२ लाखको शैक्षिक सामाग्री वितरण गर्ने ★   बाढीले गर्दा मेलम्ची–हेलम्बु सडक अवरुद्ध ★   एनएफपिजेले १७ विधामा फोटो पत्रकारिता अवार्ड प्रदान गर्ने ★   एमालेले आगामी निर्वाचनमा बहुमत ल्याउने गरी तयारी थाल्दैछः योगेशकुमार भट्टराई ★   एकीकृत समाजवादीको उम्मेदवार छनोटको लागि गृहकार्य सुरु

नेपालका लागि ग्रान्डस्ट्रीम युएसको आधारिक निकाय मल्टिसिसलाई तोकियोकाठमाडाै. । ग्रान्डस्ट्रीम युएसले २०औँ वार्षिकोत्सव अबसरमा , नयाँ उत्पादन घोषणा र मल्टिसिसलाई नेपालभर ग्रान्डस्ट्रीमको एकमात्र वितरकको रूपमा घोषणा गरेको छ ।

२०औँ वार्षिकोत्सव अबसरमा आयोजित कार्यक्रममा प्रमुख वक्ता अश्धीर किनरा र अजित सिंहले रोमाञ्चक प्रस्तुती दिनुका साथै नयाँ उत्पादित सामग्रीका बारेमा जानकारी गराएका थिए ।

ग्रान्डस्ट्रीम नेटवर्किङ युएस व्यापार, दक्षता र सञ्चारको अधिकतम लागि वन स्टप समाधान हो। यो सन् २००२ मा स्थापित एक अमेरिकी आधारित उत्पादन हो । ग्रान्डस्ट्रीम नेटवर्किङ एकीकृत सञ्चार र आईपी सञ्चारको एक अग्रणी निर्मातामध्येको एक प्रमुख निकाय हो ।

ग्रान्डस्ट्रीम युएसले नयाँ उत्पादनहरूमा ५ स्वीच, ३ फायरवाल र ३ राउटसर सार्वजनिक समेत गरेको छ ।