• ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार
  •      Wed May 25 2022
Logo
Latest
★   माओवादीले नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण दिने ★   जनचाहना अनुरुपका कार्यक्रमलाई जोड दिनेछु: उपप्रमुख गुरुङ ★   एक करोड १० लाख बिगो कायम भएका फरार प्रतिवादी पक्राउ ★   ललितपुरका सबै वडामा समान रुपमा विकास गर्नेछु: प्रमुख महर्जन ★   काकाकुल धरानेको प्यास बुझाउन हर्क साम्पाङ मैदानमा ★   उजुरी पर्दैमा सबै दोषी ठहरिँदैन: आयुक्त सिलवाल ★   यौनजन्य हिंसा तथा बलात्कारका घटनाहरूको प्रभावकारी अनुसन्धान गर्न आयोगको आग्रह ★   अन्तरघातले चुनाव हारियो – ओली ★   जलविद्युत् आयोजनाबाट म्याग्दीका बासिन्दालाई दोहोरो लाभ ★   ट्राफिक व्यवस्थापन गर्न सरकारी जग्गाको खोजी

ताप्लेजुङको मिरिङ्देन ६ मा एमालेको प्यानल नै विजयीकाठमाडौं । ताप्लेजुङको मिरिङ्देन ६ मा एमालेको प्यानल नै विजयी भएको छ ।एमालेका उम्मेदवार मनोज तुम्वहाम्फेको प्यानल नै विजयी भएको हो।

सदस्यहरूमा एमालेकै भीमकुमार शेर्पा, नरध्वज लिम्बु, याङ्दे शेर्पा र दिलकुमारी बिक विजयी हुनु भएको छ ।

वडा पाँच दलीय गठबन्धनबाट नेकपा एकीकृत समाजवादीका उम्मेदवारहरू नेपाली कांग्रेसको रूख चिन्हबाट प्रतिस्पर्धामा उत्रिएका थिए ।