• १७ आश्विन २०८०, बुधबार
  •      Wed Oct 4 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आज दिउँसो देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली ★   बझाङ भूकम्प अपडेट : एक जनाको मृत्यु, १३५ घर भत्किए ★   मलेखुमा ट्रकको ठक्करबाट दुई स्कुले बालकको मृत्यु ★   नेपथ्य क्यानाडा भ्रमणको पहिलो शो क्यालगरीमा सम्पन्न ★   चीन १६१ स्वर्णसहित शीर्षस्थानमा, कबड्डीमा नेपालको पदकको टुङ्गो केहीबेरमा ★   परराष्ट्र मामिला प्रतिष्ठान र नेफेजबीच सहकार्य गर्न समझदारी  ★   वडादशैंको पुर्वसन्ध्यामा विद्यार्थीको दुर्गा नृत्य र देवीहरुको झाँकी ★   पुल्चोक क्याम्पसको परीक्षा बोर्डका पदाधिकारीले दिए सामुहिक राजीनामा ★   च्याम्पियन्स लिगमा रियलको रोमाञ्चक जित ★   एमसिसी परियोजना: संसदबाट गरिएको व्याख्यात्मक घोषणामा सहमत छौं- सिइओ अल्ब्राइट

प्रेसर कुकर बम राख्ने पक्राउकाठमाडौँ । यही फागुन १६ गते नयाँ बानेश्वरस्थित संसद् भवनअगाडिको मूख्य सडकमा शङ्कास्पद वस्तु (प्रेसर कुकर बम) राख्ने एक व्यक्तिलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । महानगरीय अपराध महाशाखाको विशेष अनुसन्धान टोलीले उक्त घटनामा प्रयोग गरेको मोटरसाइकलसहित मङ्गलबार काभ्रे भुम्लो–२ सिमथली घर भई हाल काठमाडौँ चावहिल बस्ने २१ वर्षीय सुवास महतलाई काठमाडौँस्थित गौशालाबाट पक्राउ गरेको हो ।

निज महत अनेरास्ववियु क्रान्तिकारीका पशुपति बहुमुखी क्याम्पस कमिटी अध्यक्ष रहेको प्रहरीले जनाएको छ । महतमाथि आवश्यक अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले बताएको छ ।