• ५ आश्विन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Sep 22 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आगामी १२ वर्षमा ऊर्जा क्षेत्रमा ४६ अर्ब डलर लगानी गर्ने सरकारको महत्वाकाङ्क्षी योजना ★   पूर्व मन्त्री खेमराज भट्ट मायालुको निधन ★   शान्ति प्रक्रियालाई तार्किक निष्कर्षमा पुर्‍याउनु नेपालको प्रमुख एजेण्डा: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   बाँकेको बालसुधार गृहमा झडप : एकजनाको मृत्यु, १० घाइते ★   हेलो सरकारमा कस्तो छ त गुनासो तथा सुझाव ★   सरकार र शिक्षक महासङ्घबीच आज बिहान पुनः वार्ता हुँदै ★   प्रवासीको कथामा ‘परदेशी २’ ★   १० अर्ब बराबरको विकास ऋणपत्र बिक्री गरिँदै ★   पार्टीका नाममा चलाइएका नक्कली सामाजिक सञ्जाललाई एमालेले कारबाही गराउने ★   मलङ्गवामा कर्फ्यु आदेश

राष्ट्र बैंकले सुन आयातमा गर्यो कडाइकाठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले सुनको आयातमा कडाइ गरेको छ । केन्द्रीय बैंकले आज एक निर्देशिका जारी गर्दै सुन आयातको कोटा घटाएको हो । बैंकले सुन आयातलाई दैनिक १० किलोग्राममा झारेको छ । 

यसअघि राष्ट्र बैंकले दैनिक २० किलो सुन आयात गर्न सकिने व्यवस्था गरेको थियो । केन्द्रीय बैंकले यसअघि चाँदीको आयातमा पनि कडाइ गरेको थियो ।